• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 973-1085-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دولتمردان با وحدت و انسجام در تحقق اهداف دولت گام بردارند

نماينده مردم اردل، فارسان، كوهرنگ و كيار در مجلس شوراي اسلامي گفت: براي برطرف كردن مشكلات موجود در كشور به خصوص در استان بايد دولتمردان دست از بروكراسي اداري برداشته و با وحدت و انسجام در تحقق اهداف دولت گام بردارند تا شاهد رونق اقتصادي و پيشرفت استان باشيم.
به گزارش ايسنا - منطقه چهارمحال و بختياري - علي كاظمي ١٦ خردادماه در جلسه مسئولان و فعالان استان اظهار كرد: جايگزيني ميزان اعتبارات بودجه‌های عمرانی با بودجه‌هاي جاری در کشور دليل اصلي بروز مشكلات فعلي در استان است.
کاظمی چالش‌هاي اقتصادي، معيشتي و چالش آب را از مهم‌ترين چالش‌هاي موجود در استان عنوان کرد.
وي افزود: در حالي كه بايد اعتبارات تخصيص يافته به بودجه‌هاي عمراني ٧٥ درصد و بودجه‌هاي جاري ٢٥ درصد باشد متاسفانه ميزان اعتبارات تخصيص يافته نه تنها جابه‌جا شده، بلكه ٩٠ درصد از هزينه‌هاي دولت صرف بودجه‌هاي جاري و تنها ١٠ درصد از اين هزينه‌ها به بودجه‌هاي عمراني تخصيص داده مي‌شود.
كاظمي با اشاره به كنترل نقدينگي در كشور، خاطرنشان كرد: براي برطرف كردن مشكلات موجود در كشور به خصوص در استان بايد دولتمردان دست از بروكراسي اداري برداشته و با وحدت و انسجام در تحقق اهداف دولت گام بردارند تا شاهد رونق اقتصادي و پيشرفت استان باشيم.
نماينده مردم اردل، فارسان، كوهرنگ و كيار در مجلس تصربح كرد: ادارات در مقابل يكديگر قرار نگيرند و با اتحاد و وحدت، به نفع منافع ملي گام بردارند.
نماینده مردم لردگان در مجلس نیز افزود: برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته مطابق با نياز جامعه و وضع موجود كشور نبوده و نتوانسته پاسخ گوي مشكلات فعلي در سطح جامعه باشد.
محمد خالدي با اشاره به نفت خيز نبودن چهارمحال و بختياري، بيان كرد: يكي از مهم‌ترين عوامل در عدم توسعه استان، بهره نبردن از سه درصد درآمدهاي نفتي است.
خالدي تصريح كرد: جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی با هدف سرمایه گذاری در بخش های مختلف در استان مي‌تواند كمك بسزايي در راستاي توسعه استان و رونق اقتصادي داشته باشد.
نماينده مردم لردگان در مجلس تاکید کرد: رفع مشکلات اقتصادی و آسیب‌های اجتماعی نیاز به برنامه ریزی، تلاش و حرکت جهادی از سوي دولتمردان و تك تك مردم دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: