• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 973-985-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس:

توسعه استان نيازمند سرمايه گذاري در بخش خصوصي است

نماينده مردم شهركرد، بن و سامان در مجلس شوراي اسلامي گفت: نباید تنها به بودجه دولت براي توسعه و ارتقا استان اکتفا کرد و استفاده از سرمايه‌گذاري داخلي و خارجي در بخش خصوصي الزامي است.
به گزارش ايسنا - منطقه چهارمحال و بختياري - اردشير نوریان شامگاه شنبه در جلسه مسئولان و فعالان استان اظهار كرد: فعالیت‌های‌ انجام شده برای توسعه و ارتقا استان كافي نبوده و پاسخگوي وضعيت موجود نخواهد بود.
وي راه برون رفت از مشكلات موجود در استان را وحدت و عملياتي كردن برنامه‌ها دانست.
نوريان خاطرنشان كرد: بايد زمينه جذب سرمايه گذاري در بخش خصوصي، استفاده از سرمايه گذاران داخلي و خارجي، زير ساخت‌های سرمایه گذاری در بخش های مختلف، تقویت فرهنگ سرمایه‌پذیری را در استان فراهم كرد.
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی تصريح كرد: از خاص گرایی، فامیل بازی،سیاسی کاری و همچنین ترجیح منافع عمومی به منافع شخصي پرهيز كرده چرا كه رسيدن به اهداف و برطرف كردن مشكلات استان ملزم به يك همكاري و تلاش مجدانه از سوي دولت و مردم است.
نماینده بروجن در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اينكه اصلي‌ترين مشكل استان معضل بيكاري است، اظهار كرد: اشتغال دغدغه همه مردم است و باید زمینه اشتغال در استان فراهم كرد و این راه نیازمند تحولات اساسي است.
خدیجه ربیعی تاکید کرد: براي رفع مشکلات اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در چهارمحال و بختیاری باید احساس مسئولیت نسبت به سِمت و وظيفه‌اي كه بر دوش مسئولان گزارده شده بيش از پيش باشد.
 وي با اشاره به ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي چهارمحال و بختياري، خاطرنشان كرد: بايدمسئولان انسجام و وحدت خود را حفظ کرده و مشكلات استان را با مديريت صحيح، جهادي و انقلابي از ميان بردارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: