• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 973-885-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فرماندار کیار:

اعتقاد نداشتن به اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی از مهم‎ترین ویژگی‌های امام خمینی(ره) بود

فرماندار کیار با اشاره به اینکه یکی ازمهم‎ترین ویژگی امام خمینی(ره) اعتقاد نداشتن به اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی بوده است، گفت: امام خمینی در دوران رهبری خود همیشه حامی مردم بوده و ساده‌زیستی را سر لوحه کار خود قرار داده بودند که این تفکرات و نگرش‌ها موجب شد در میان آحاد مردم شخصیتی خاص داشته باشند.
قدمعلی مردانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: مردمی بودن انقلاب اسلامی، ارائه خدمات نظام توسط امام خمینی (ره)، ساده زیستی مسئولان در اوایل انقلاب، نگاه محرومیت‌زدایی امام راحل و حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه موجب دوام 40 ساله انقلاب اسلامی بوده است.
وی افزود: وظیفه یاران و نزدیکان امام در شرایط فعلی نزدیک کردن خود به مردم بوده که لازم است ارزش‌های دینی و انقلابی را حفظ کنند، برای افرادی که در این مسیر جان فشانی کردند ارزش قائل شوند، طبقات پایین جامعه را حمایت کنند و به جای پرداختن به مسائل خارجی به مسائل داخلی بپردازند.
مردانی با اشاره به اینکه یکی ازمهم‎ترین ویژگی امام اعتقاد نداشتن به اشرافی‌گری و تجمل‌گرایی بوده است، تصریح کرد: امام خمینی در دوران رهبری خود همیشه حامی مردم بوده و ساده‌زیستی را سر لوحه کار خود قرار داده بودند که این تفکرات و نگرش‌ها موجب شد در میان آحاد مردم شخصیتی خاص داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه نگاه امام درون‌گرا و توجه به ظرفیت داخل کشور بود، خاطرنشان کرد: بیت امام در اختیار خاندان آن حضرت است بنابراین ضرورت دارد آثار امام از طریق بیت امام منتشر شود و در اختیار همگان قرار گیرد، همچنین لازم است تفکرات و دیدگاه‌های امام منتشر و در اختیار آحاد مردم قرار گیرد تا در این زمینه فرهنگ‌سازی صورت گیرد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: