• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 973-384-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

ثبت‌نام 98 دستگاه‌ اجرایی چهارمحال و بختیاری در سامانه تدارکات الکترونیک دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر حدود 98 دستگاه اجرایی استان ثبت‌نام خود را به اتمام رسانده‌اند.
به‌ گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - مسعود براتی در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: سامانه تدارکات الکترونیک دولت از سال 90 بر اساس مصوبه قانون برنامه پنجم توسعه و همچنین مصوبه هیات دولت آغاز شد.
وی افزود: بر اساس ماده 9 قانون برنامه ششم توسعه و ماده 50 احکام دائمی برنامه‌های توسعه، تمامی دستگاه‌های دولتی که مراحل خرید خود را اعم از مناقصه و مزایده از طریق این سامانه انجام دهند.
براتی با اشاره به اینکه این سامانه در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و دولت الکترونیک راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: شفافیت معاملات دولتی و رقابت عدالت‌گونه تامین کنندگان کالا و خدمات از دیگر اهداف این سامانه است.
وی تاکید کرد: بر اساس قوانین برنامه پنجم و ششم توسعه و مصوبه هیات دولت، تمامی دستگاه‌های دولتی موظفند مراحل خرید خود را از طریق این سامانه انجام دهند، همچنین تامین کنندگان کالا و خدماتی که تاکنون موفق به ثبت‌نام در این سامانه نشده‌اند می‌توانند از طریق دفاتر پیشخوان ثبت‌نام خود را انجام داده و عضو سامانه شوند.
براتی خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود 98 دستگاه اجرایی استان ثبت‌نام خود را به اتمام رسانده‌ و بالغ بر یک هزار و 200 تامین‌‎کننده کالا و خدمات فرایند ثبت‌نام خود را تکمیل کرده‌اند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: