• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 972-14214-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

توجه ویژه به حوزه بازآفرینی شهری از رویکردهای راه و شهرسازی است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره گام دوم در بحث اصلاح ساختار سازمان راه و شهرسازی، گفت: تفکر و رویکرد از ایجاد مدیریت راهداری، پرداختن به تدوین برنامه ریزی در ساختار جدید و توجه ویژه به حوزه بازآفرینی شهری بوده است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری- سیدسعید سیدعلایی 26 اردیبهشت‌ماه در سفر به شهرکرد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در بحث برنامه اصلاح نظام اداری مکلف به اصلاح ساختار وزارت راه و شهرسازی بوده و کارهای تصدی در ادارات کل راه و شهرسازی را اصلاح و بر اساس مصوبه سال 95 شورای عالی اداری، مدیریت راهداری  به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اضافه خواهد شد.
وی از وحدت مدیریت و وحدت فرماندهی در حوزه راهداری کشور اعم از راه‌های اصلی، فرعی، روستایی، بزرگ‌راه‌ها و آزادراه‌ها، در اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور خبر داد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی بیان کرد: تشکیل دو معاونت بازآفرینی شهری ومعاونت مسکن و اداره هماهنگی حمل و نقل در ادارت راه وشهرسازی تشکیل خواهد شد و بر اساس این ساختاربرنامه‌ریزی در چهار حوزه دریایی، جاده‌‎ای، هوایی و ریلی را در استان انجام می‌شود.
وی هدف از برنامه اصلاح ساختاری در سازمان راه و شهرسازی را ارتقا فعالیت مدیران استان در برنامه‌ریزی نسبت به برنامه‌های اجرایی در راستای رسیده به اهداف سازمان دانست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: