• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۲
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 972-3684-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مدیرکل جدید راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری معرفی شد

مدیرکل جدید ادراه‌کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی معرفی شد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – قاسم قاسمی 26 اردیبهشت‌ماه در این آیین،احداث 230 کیلومتر بزرگراه در سطح استان، اجرای روکش مجدد وبهسازی 1300 کیلومتر راه‌های اصلی و فرعی استان، افزایش شاخص برخورداری راه‌های روستایی از 15 درصد به 67 درصد، تخصیص 50 هزارتن قیر یارانه‌ای جهن تکمیل و بهسازی جاده‌های شهری و روستایی، حذف 165 نقطه حادثه‌خیز، بهسازی و آسفالت 350 کیلومتر راه اصلی و 280 کیلومتر راه روستایی، خرید و اختصاص 23 دستگاه ماشین‌آلات راه‌سازی، تصویب پروژه بزرگ راه‌آهن اصفهان-چهارمحال و بختیاری- خوزستان به طول 540 کیلومتررا از جمله شاخص‌ترین پروژه‌های بهره‌برداری شده در طی چهارسال تصدی خود در اداره راه و شهرسازی استان عنوان کرد.
وی افزود: در حوزه فنی و اجرایی، آغاز و تکمیل 240 هزار مترمربع ساختمان بهداشتی، درمانی، اداری، ورزشی و فرهنگی، تکمیل ساختمان فرهنگ‌سرای شهرکرد، مجمتمع فرهنگی و هنری بنیاد شهید، آغاز و تکمیل عملیات اجرای بیمارستان 24 تخت‌خوابی چلگرد، مال‌خلیفه و 235 تخت‌خوابی بروجن را از مهم‌ترین پروه‌های اولویت‌دار در این زمینه دانست.
مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان خاطرنشان کرد: برگزاری 140 کارگروه تخصصی امورزیربنایی شهرسازی، برگزاری 130 جلسه کمیسیون ماده 5 جهت اخذ تصمیمات بزرگ در راستای توسعه استان، برگزاری 39 مورد کمیته ارتقایی سیما و منظر شهری، مطالعه و ساماندهی 2500 هکتار از بافت‌های فرسوده شهری،شروع 6 پروژه‌ محرک در بافت ناکارآمد، را از تاثیرگذارترین پروژه‌ها در بخش شهرسازی دانست.
قاسمی آماده‌سازی و بهره‌برداری از سایت‌های مسکن مهر، تکمیل 23 هزار واحد مسکن مهر در شهر‌های با جمعیت بالای 25 هزارنفر، کسب رتبه سوم کشوری در تکمیل مسکن مهر، احداث هشت مسجد در سایت‌های مسکن مهر، دو مرکز بهداشتی- دولتی در شهرکرد-بروجن واحداث دو بیمارستان و مرکز خدمات پزشکی در شهرکرد، احداث کلانتری منظریه، احداث سه مجتمع‌های آموزشی در شهرکرد و بروجن و احداث مراکز تجاری در مسکن مهر را از پروژه‌های شاخص استان در حوزه مسکن عنوان کرد.
به گزارش ایسنا، در پایان از زحمات قاسم قاسمی با اهدا لوح، تقدیر و داریوش حسینی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان معرفی شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: