• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 972-588-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی:

سالن‌های ورزشی در داخل یا کنار مدارس ساخته شوند

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی کشور گفت: در حال حاضر در بحث زیرساخت‌های ورزشی باید تلاش کرد سالن‌های ورزشی که توسط وزارت آموزش و پرورش و همچنین دیگر نهادها ساخته می‌شوند در داخل و یا در کنار مدارس باشند تا بتوان با این ترفند گوشه‌ای از مشکلات مدارس اعم از کمبود فضای ورزشی را برطرف کرد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – حسین بابویی 25 اردیبهشت‌ماه در آیین اختتامییه چهارمین المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای، در جمع خبرنگاران استان، اظهار کرد: آینده ورزش در ایران بسیار مطلوب‌تر از گذشته خواهد بود و این امر با فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های آموزش و پرورش در راستای استعدیابی و جذب دانش‌آموزان به سمت و سوی رشته‌های ورزشی امکان‌پذیر می‌شود.
وی افزود: استعدادیابی، ایجاد انگیزه برای گرایش ورزش، فراهم کردن فضا و امکانات مناسب از عواملی تاثیرگذار برای توسعه رقابت‌های ورزشی، در سطح شهری، استانی، کشوری و حتی آسیایی در آینده است.
بابویی به زیرساخت‌های ورزش درون مدرسه‌ای اشاره و عنوان کرد: در حال حاضر در بحث زیرساخت باید تلاش کرد سالن‌های ورزشی که توسط وزارت آموزش و پرورش و همچنین دیگر نهادها ساخته می‌شوند در داخل و یا در کنار مدارس باشند تا بتوان با این ترفند گوشه‌ای از مشکلات مدارس اعم از کمبود فضای ورزشی را برطرف کرد.
رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی کشور نیروی انسانی و کمبود امکانات و فضای ورزشی در مدارس را از جمله مشکلات مهم در ورزش‌های درون مدرسه‌ای دانست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: