• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 972-1387-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

«مرکز تولید محصولات و خدمات فرهنگی-هنری» در جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می‌شود

رئیس جهاددانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری از موافقت شورای نظارت و گسترش تشکیلات فرهنگی جهاد دانشگاهی برای راه‌اندازی «مرکز تولید محصولات و خدمات فرهنگی-هنری» در این واحد خبر داد.
وحید خلیلی اردلی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - با اعلام این خبر اظهار کرد: درخواست تاسیس و راه‌اندازی این مرکز توسط جهاددانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری در جلسه پنجاه و دوم شورای نظارت و گسترش تشکیلات فرهنگی جهاد دانشگاهی که درتاریخ 28/1/97 برگزار شد، بررسی و مصوب شد.
وی ادامه داد: این مراکز در جهاددانشگاهی تحت عنوان «مراکز نوع ب» شناخته می‌شوند که در کنار سایر مراکز و سازمان‌های فرهنگی جهاددانشگاهی، به ارائه خدمات فرهنگی به مخاطبان خود می‌پردازند.
خلیلی با اشاره به هدف‌گذاری صورت گرفته در برنامه پنج ساله ششم جهاد در حوزه فرهنگی برای توسعه مراکز فرهنگی «نوع ب» و با عنایت به ظرفیت‌های موجود در جهاددانشگاهی استان، خاطرنشان کرد: هدف اصلی از راه‌اندازی «مرکز تولید محصولات و خدمات فرهنگی-هنری»، تولید محصولات و ارائه خدمات فرهنگی در قالب نوآورانه، هنری و جذاب با اولویت نیازهای فرهنگی دانشگاهیان مانند تولید نرم افزار و لوح‌های فشرده، بسته‌های فرهنگی و تبلیغات محیطی است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: