• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 972-2484-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تاکید استاندار چهارمحال و بختیاری بر ایجاد زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری

استاندار چهارمحال و بختیاری با انتقاد از اینکه در اجرای برخی از طرح‌های سرمایه‌گذاری از جمله منطقه ویژه اقتصادی و همچنین طرح پرتو دهی گاما از سرمایه‌گذار حمایت زیادی از سوی بخش‌های مختلف از جمله مدیران دستگاه‌های متولی نشده است به مدیران و متولیان بخش سرمایه‌گذاری و تولید و صنعت استان تاکید کرد در ایجاد زیرساخت‌های لازم برای سرمایه گذاری توجه بیشتر شود.
به‌ گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی در دیدار از طرح پرتو دهی گاما در شهرکرد اظهار کرد: حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی از سوی متولیان دولتی یک امر ضروری و مهم است که در برخی سرمایه گذاری‌ها تا کنون این امر محقق نشده است.
وی افزود: سرمایه‌گذار و سرمایه‌دار برای سرمایه گذاری در استان‌ها به امنیت برای سرمایه و رفاه نیاز دارد که این امر باید از سوی مسئولان استانی محقق شود.
عباسی با انتقاد از اینکه در اجرای برخی از طرح‌های سرمایه‌گذاری از جمله منطقه ویژه اقتصادی و همچنین طرح پرتو دهی گاما از سرمایه‌گذار حمایت زیادی از سوی بخش‌های مختلف از جمله مدیران دستگاه‌های متولی نشده است به مدیران و متولیان بخش سرمایه‌گذاری و تولید و صنعت استان تاکید کرد در ایجاد زیرساخت‌های لازم برای سرمایه گذاری توجه بیشتر شود.
استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: سرمایه گذاری پرتو دهی گاما مراحل نهایی را طی می‌‍کند که با اجرای این طرح یکی از صنایع مادر و صنایع جانبی استان راه‌اندازی می‌شود.
وی گفت: با راه‌اندازی این واحد توسعه راه آهن، حمل و نقل جاده‌ای و هوایی استان نیز توسعه می‌یابد و همچنین مشکلات بخش کشاورزی و بهداشت استان رفع می‌شود.
عباسی با اشاره به اینکه هم اکنون محصولات باغی استان از جمله بادام به عنوان یکی از محصولاتی است که صادرات زیادی از استان دارد، خاطرنشان کرد: می‌توان با استفاده از ظرفیت این واحد برای فراوری این محصول سرمایه گذاری بیشتری کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: