• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 972-1186-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:

حضور 96 تیم از دانشجویان چهارمحال و بختیاری در هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویی

رییس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری از حضور 96 تیم از دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر استان در مرحله استانی هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویی خبر داد.
وحید خلیلی اردلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با اعلام این خبر، مناظره ها را رویدادی فرهنگی-علمی عنوان کرد و گفت: چهارمحال و بختیاری در دوره ششم مرحلۀ استانی رتبه نخست کشوری را از نظر تعداد شرکت کننده کسب کرده است و در این دوره نیز دانشجویان از این مسابقات به شکل بی سابقه ای استقبال کردند.
وی با بیان اینکه هدف از برگزاری مناظرات و دیگر فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در حوزه‌های پژوهشی، فرهنگی، آموزش‌های کوتاه‎مدت و بلندمدت و اشتغال ، کمک به ابعاد مختلف توسعه‌یافتگی است، اظهار کرد: در این دوره از مناظرات ، استانداری و شورای فرهنگ عمومی حمایت و مساعدت اثرگذار داشته اند و نقش دانشگاه ها نیز بسیار پررنگ بوده است.
خلیلی با بیان اینکه گفت و گو حلقه مفقوده مقوله ارتباطی در جامعه است گفت: وظیفه اصلی دانشگاه تعمیق و ترویج باور گفت و گو است.
رئیس جهاد دانشگاهی استان خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان در مناظرات در صدر کسانی هستند که به فرهنگ گفت و گو لبیک گفتند و می‌توانند تاثیر بسیاری بر فرهنگ جامعه داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه مسابقات مناظره رویداد فرهنگی تأثیرگذار و فرصتی مغتنم برای یادگیری به شمار می‌رود، افزود: دانشجویان با شرکت در این مسابقات می‌توانند منطق و استدلال، مهارت‌های ارتباطی و فن بیان و سخنرانی را تمرین کرده و در موضوع انتخابی خود اطلاعات کامل و جامعی را گردآوری و ارائه کنند.
به گزارش ایسنا، آیین افتتاح مرحله استانی هفتمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویی با حضور 96تیم از دانشجویان دانشگاهها و مراکز آموزشی و همچنین مسئولین استان در 16 اردیبهشت‌ماه در سالن فارابی ، دانشکده علوم پایه دانشگاه شهرکرد برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: