• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 971-10114-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

انهدام باند سارقان حرفه‌اي موتورسيكلت در لردگان

فرمانده انتظامي شهرستان لردگان از دستگيري دو سارق حرفه‌اي موتورسيكلت، دو مال خر و كشف هفت دستگاه موتور سيكلت سرقتي سبك و سنگين در اين شهرستان، خبر داد.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - سرهنگ سيروس ميرزایي در تشريح اين خبر اظهار کرد: در پي وقوع چندين فقره سرقت موتور سيكلت در شهر لردگان موضوع به صورت ويژه در دستور كار قرار گرفت.

وي افزود: ماموران پليس آگاهي شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتي دقيق با استفاده از شگردهاي پليسي دو سارق را در يكي از روستاهاي تابعه شناسایي و با اخذ مجوز قضایي در يك عمليات غافلگيرانه دستگير كردند.

اين مقام انتظامي شهرستان ادامه داد: سارقان در بازجویي فني پليس به سرقت موتورسيكلت‌هاي سبك و سنگين به صورت باندي در لردگان و يكي از استان‌هاي هم جوار اعتراف كردند كه در اين ارتباط دو مال‌خر دستگير و هفت دستگاه موتورسيكلت سرقتي كشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان لردگان خاطرنشان كرد: مبلغ هفت ميليون و 550 هزار ريال وجه نقد حاصل از فروش موتورسيكلت‌هاي سرقتي از سارقان به دست آمد.

سرهنگ ميرزایي در پايان با اشاره به معرفي متهمان به مرجع قضایي به عموم شهروندان به ويژه راكبان موتورسيكلت توصيه كرد: موتورسيكلت خود را حتي براي يك لحظه در معابر عمومي و كوچه‌ها رها نكنند و ملاحظات ايمني از جمله استفاده از فقل و زنجير، سوئيچ مخفي را رعايت كنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: