• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 971-8214-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری:

لزوم همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی در جمع‌آوری آثار دفاع مقدس

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی در جمع‌آوری و ماندگاری آثار به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کمک کنند.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - اقبال عباسی 22 فروردین‌ماه در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، اظهار کرد: لازم است دولتی‌ها تاملی در خصوص بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس داشته باشند و آن‌ها را به جامعه تبیین کنند، همچنین دلایل تاسیس آن نیز مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: در صورتی که نخواهیم عرق ملی را برای دفاع از تمامیت ارضی تحریک کنیم جوانان از تمامیت‌ها دفاع نخواهند کرد.
عباسی گفت: تاکنون هیچ ابر قدرتی در طول تاریخ به مدت هشت سال نجنگیده و این فرهنگ دفاع مقدس بوده که با حفظ آثار و نشر آن‌ها، کشور را استوار نگه داشته است.
وی تاکید کرد: لازم است مدیران دستگاه‌های اجرایی در جمع‌آوری و ماندگاری آثار به بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کمک کنند تا عرق ملی و مذهبی نسل جدید افزایش یابد تا از تمامیت ارضی جمهوری اسلامی و نظام دفاع کنند.
استاندار گفت: هر چه تلاش در حوزه دفاع مقدس افزایش یابد اول به خود و سپس به خانواده خود خدمت کرده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: وظیفه داریم در تصمیمات عاقلانه، اصولی و منطقی تصمیم بگیریم تا به نتیجه ختم شوند و بتوان آن‌ها را اجرایی کرد.
عباسی بر مشخص شدن اعتبارات پژوهشی دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: بایستی مصوبات جلسات قانونی و قابلیت اجرا داشته باشند.
استاندار خاطرنشان کرد: در صورتی که در دانشگاه‌ها در حوزه دفاع مقدس اطلاع رسانی صورت گیرد قطعا دانشجویان به آن سمت سوق داده می‌شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: