• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-890-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

امام جمعه بروجن:

فرهنگ استفاده از کالای ایرانی منوط به تولید کالای با کیفیت است

امام جمعه بروجن گفت: فرهنگ‌ استفاده از کالای ایرانی منوط به تولید کالای با کیفیت ایرانی توسط تولیدکنندگان است.
حجت‌الاسلام علیرضا هراتی‌مطلق در گفت و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - اظهار کرد: مقام معظم رهبری بنا به تناسب اوضاع مملکت و شرایط اجتماعی هر سال را با شعاری نامگذاری می‌کنند که بر مبنای آن شعار باید سیاست‌های کشور رقم بخورند.
وی با اشاره به وجود مشکلاتی در زمینه اشتغال و وضعیت اقتصادی موجود در کشور، افزود: بیکاری جوانان با مدارک و مدارج عالی و همچنین نابودی و از بین رفتن اقتصاد به دلیل واردات بی رویه کالا به کشور موجب شده امسال به نام سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری شود.
حجت‌الاسلام هراتی‌مطلق گفت: در صورتی که اشتغال در کشور ایجاد شود قطعا چرخه اقتصادی کشور رونق خواهد گرفت و کشور به طور کامل خودکفا خواهد شد، همچنین حمایت از تولید کنندگان توسط دولت و بانک‌ها در اعطای تسهیلات با سود پایین موجب محقق شدن شعار سال خواهد شد که لازم است دولت تولید کنندگان را تقویت و از آن‌ها پشتیبانی کند.
وی ادامه داد: فرهنگ‌ استفاده از کالای ایرانی منوط به تولید کالای با کیفیت ایرانی توسط تولیدکنندگان است که باید کیفیت محصولات ارتقاء یابد و کیفیت محصولات بالاتر از کالای خارجی باشد، همچنین فرهنگ‌سازی در خصوص استفاده از کالای ایرانی به طور صحیح صورت گیرد.
امام جمعه بروجن حمایت دولت از تولیدکنندگان، بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی توسط تولیدکنندگان و فرهنگ‌سازی برای استفاده از کالای ایرانی را از اولویت و محورهای برنامه‌ها برای تحقق شعار سال عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد: برای استفاده از کالای ایرانی با کیفیت، باید خدمات پس از فروش محصول مد نظر تولید کننده قرار گیرد، همچنین قیمت محصول متناسب با درآمد مردم باشد تا توان خرید کالا را داشته باشند و به گونه‌ای از مصرف کنندگان حمایت شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: