• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 971-885-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد:

لزوم استفاده از پسآب فاضلاب‌های شهری برای آبیاری فضای سبز

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری خواستار استفاده از پسآب فاضلاب‌های شهری برای آبیاری فضای سبز شهرهای این استان شد.
به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری، مجید نظری دهکردی در نشست پیگیری مسائل و مشکلات شهرداری‌های چهارمحال و بختیاری با دستگاه‌های اجرایی استان گفت: با توجه به خشکسالی‌های دهه اخیر و کاهش شدید منابع آب بایستی ضمن مدیریت مصرف و صرفه جویی در بهره برداری از منابع آب، استفاده از پسآب فاضلاب برای آبیاری فضای سبز در دستور کار تمامی شهرداران استان قرار گیرد.

وی تأکید کرد: ساماندهی و زیباسازی ورودی و خروجی شهرهای چهارمحال و بختیاری از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری‌های استان محسوب می‌شود.

نظری افزود: شهرداران چهارمحال و بختیاری هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه بانک اطلاعاتی ساختمان‌های بلندمرتبه شهرها اقدام کنند.

وی تصریح کرد: مناسب سازی معابر عمومی و ساختمان‌های دولتی و شخصی شهرها برای رفت و آمد آسان معلولان جزو برنامه‌های اولویت دار شهرداران چهارمحال و بختیاری قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: به همین منظور هنگام صدور پروانه و پایان کار ساختمان‌های شهری بایستی معیارهای علمی و مهندسی مناسب سازی برای رفت و آمد آسان معلولان در ساختمان‌های دولتی و شخصی شهرها رعایت شود.

وی اضافه کرد: تأمین زیرساخت‌های آب، برق، گاز، فاضلاب، مخابرات و غیره در شهرهای چهارمحال و بختیاری و گسترش آن با هماهنگی بین مسئولان شرکت های خدمات رسان و شهرداران صورت گیرد.

نظری خاطرنشان کرد: برخی معابر عمومی بدون روشنایی در شهرهای چهارمحال و بختیاری تا سه ماه دیگر از سوی شهرداری‌ها و شرکت توزیع نیروی برق استان شناسایی و برق‌دار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: