• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 971-784-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

افزایش 13.3 درصدی مصرف بنزين در ايام نوروز در چهارمحال و بختیاری

سرپرست شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه چهارمحال و بختياري از افزايش 13.3 درصدي مصرف بنزين (معمولي و سوپر) در ايام نوروز سال جاري در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری-  ساسان تيموري اظهار کرد: درجايگاه‌هاي عرضه فرآورده‌هاي نفتي استان از 25 اسفند ماه 96 لغايت 14 فروردين ماه سال97 مقدار17ميليون و 890 هزار و 987 ليتر بنزين به خودروها عرضه شده است كه اين موضوع نشان دهنده افزايش تردد خودروها و رشد موج مسافرت‌هاي نوروزي به استان است .
وی افزود: بیشترین بنزین در 12 فروردین ماه به مقدار یک میلیون و 850 هزار لیتر در مجاری عرضه سوخت سطح استان به فروش رسیده است .
تیموری ادامه داد: در همين مدت در سطح استان بيش از 5 ميليون و 922 هزار و 809 ليتر نفت‌گاز به فروش رسيده كه در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته 15.4درصد افزايش داشته است .
سرپرست شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه چهارمحال و بختياري در خصوص مقدار مصرف طبيعي فشردهCNG نفتی عنوان کرد: از 25  اسفندماه 96 لغايت 13 فروردين ماه سال به ميزان 975 ميليون و 123 هزار و 798 متر مكعب گاز طبيعي فشرده CNG در جايگاه‌هاي عرضه CNG در سطح استان به خودروهاي سي ان جي سوز عرضه شده كه نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزايش 5.8 درصدي داشته است.
وی با اشاره به خدمات مطلوب، بدون وقفه و شبانه روزي مجاري عرضه سوخت در طول اين ايام ، خاطرنشان کرد: اين مهم با همكاري مجدانه متصديان جايگاه‌‎ها و بازديدهاي مستمر و كارشناسي مسئولين و تيم‌هاي نظارتي انجام شده و هم‌اكنون نيز در تامين سوخت نقاط مختلف استان با ذخيره مناسب فراورده مشكلي مشاهده نمي‌شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: