• چهارشنبه ۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 971-285-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی موجب ارتقای معیشت مردم چهارمحال و بختیاری خواهد شد

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: باید تلاش شود تا با جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی زمینه رونق اشتغال و ارتقای معیشت مردم استان فراهم شود.

به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری استان، اقبال عباسی هشتم فروردین ماه در سفر به شهر باباحیدر، اظهار کرد: با سفر به شهرها و روستاهای مختلف استان طرح‌های اولویت دار شناسایی و سپس توزیع اعتبارات بر همین اساس انجام می‌گیرد.

وی با بیان اینکه بودجه دولت برای تکمیل طرح‌های عمرانی استان کافی نیست، افزود: باید تلاش شود تا با جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی زمینه رونق اشتغال و ارتقای معیشت مردم استان فراهم شود.

عباسی تاکید کرد: مردم روستاها و شهرهای استان نیاز به طرح‌های عمرانی دارند اما زمانی که معیشت مردم تامین نشود، این طرح‌ها هیچ ارزشی نخواهد داشت

وی تصریح کرد: زمانی که وضع معیشتی مردم یک منطقه بهبود پیدا نکند مردم آن منطقه به شهرهای بزرگ مهاجرت می‌کنند و در نهایت برای خود و سایرین آسیب‌زا می‌شوند که باید سعی شود معیشت مردم شهرها و روستاهای استان ارتقا پیدا کند

عباسی گفت: اگرچه دولت در ایجاد اشتغال نقش مهمی دارد اما جوانان نیز باید همت بیشتری داشته باشند و با کارآفرینی و تلاش بتوانند مسیر پیشرفت را هموار کنند.

استاندار چهارمحال و بختیاری با سفر به دو شهرستان کیار و فارسان ضمن دیدار با خانواده شهدا، مردم و پایگاههای نوروزی از طرح‌های این دو شهرستان بازدید کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: