• دوشنبه ۲۸ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9612-1986-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رییس جهاد دانشگاهی استان:

طرح احیا و تعادل‌بخشی منابع آب در چهارمحال و بختیاری اجرایی می‌شود

رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح احیا و تعادل‌بخشی منابع آب و داناب با هدف توسعه فرهنگ مصرف صحیح آب با مشارکت جهاد دانشگاهی و آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری در استان اجرا می‌شود. وحید خلیلی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - با اشاره به ماهیت ذاتی جهاد دانشگاهی که نهاد علمی و دانشگاهی است، خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی با توجه به وظایف و ماموریت‌های ویژه که در حوزه فرهنگی، تحقیقاتی، آموزش و پژوهش و فعالیت در عرصه‌های فرهنگ‌سازی و رسانه داشته است به عنوان متولی و مجری برگزاری طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب و طرح دانش آموزی نجات آب (داناب) انجام وظیفه خواهد کرد.
رئیس جهاد دانشگاهی استان ادامه داد: با ارزیابی‌های انجام گرفته از جهاد دانشگاهی در چند استان کشور، این نهاد به خوبی توانسته است با بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت‌های نیروی انسانی و دانشجویی که در اختیار دارد این طرح را اجرایی نماید.
وی تصریح کرد: جهاد دانشگاهی با برگزاری نشست‌ها، آمادگی خود را در خصوص اجرایی و عملیاتی کردن طرح احیا و تعادل‌بخشی منابع آب در استان اعلام کرده است که در چند بخش اطلاع‌رسانی، نظرسنجی و آموزشی اجرایی و عملیاتی خواهد شد.
خلیلی یادآور شد: یکی از نکات اصلی برای عملیاتی شدن این طرح، فرهنگ سازی مدیریت آب است که امید است بتوان با نشست‌هایی که با اصحاب رسانه، دانشگاهیان و .نخبگان جامعه، دانش آموزان  و عموم مردم برگزار می‌شود، به اهداف کلی اجرای این طرح دست یافت

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: