• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 9612-2884-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

فروش فوق‌العاده نوروزی در بیش از 300 فروشگاه چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تنظیم بازار و کنترل قیمت با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش تقاضا در برخی از کالاها فروش فوق‌العاده کالاهای اساسی در بیش از 300 فروشگاه در سطح استان آغاز شده است.
سید نعیم امامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – با اشاره به اینکه طرح ویژه نظارت نوروزی بر اقلام اساسی مردم از 15 اسفندماه آغاز شده است، اظهار کرد: 20 اکیپ دو نفره به همراه گشت‌های مشترک سایر ادارات مشغول بازدید از اصناف هستند که بر روند عرضه کالاهای اساسی مردم نظارت‌های لازم صورت می‌گیرد.
وی افزود: امروز از آجیل‌فروشی‌های عمده فروش و خرده‌فروش، بنگاه‌های کالاهای اساسی عمده‌فروش، شیرینی‌فروشی‌ها و قصابی‌های سطح استان و اقلامی که از سوی مردم مصرف بیشتری دارند بازدید انجام می‌شود.
امامی گفت: ظرف دو تا سه روز آینده برنج خارجی در تمام فروشگاه‌های سطح استان عرضه خواهد شد تا هیچ کمبودی وجود نداشته باشد.
وی با اشاره به اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح استان به منظور فروش فوق‌العاده با نصب بنر مشخص شده‌اند، تصریح کرد: بیش از 300 فروشگاه در سطح استان و بیش از 60 فروشگاه در شهرکرد فروش فوق‌العاده دارند که کالاهای اساسی با پنج تا 15 درصد تخفیف و کالاهای خاص با 25 درصد تخفیف عرضه خواهند شد.
امامی با اشاره به اینکه ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، تسهیل در دسترسی شهروندان به مایحتاج و کالاهای اساسی و جلوگیری از افزایش قیمت و تورم را از اهداف فروش فوق‌العاده عنوان و خاطرنشان کرد: نمایشگاه بهاره امسال تنها در شهرستان لردگان برگزار شد و در سایر نقاط استان به منظور افزایش حق انتخاب و محدود نبودن در خرید کالاهای اساسی، از طریق فروش فوق‌العاده بوده است.
وی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند با شماره‎گیری 124 تخلف مربوطه را گزارش دهند تا در اسرع وقت به تخلفات رسیدگی شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: