• دوشنبه ۱۴ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 9612-2184-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار خبر داد:

ارائه بیشترین تسهیلات اشتغال‌زایی به چهارمحال و بختیاری

استاندار چهارمحال و بختیاری از ارائه بیشترین تسهیلات اشتغال‌زایی در همه حوزه‌ها به چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: چهارمحال و بختیاری جزء سه استان کشور است که در اولولیت ارائه این تسهیلات قرار گرفته است اما بایستی مدیران دستگاه‌های اجرایی متولی در جذب این اعتبارات بسیار کوشا باشند.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اقبال عباسی 13 اسفند ماه در شورای هماهنگی بانک‌های عامل استان، اظهار کرد: وصول مطالبات بانک‌ها با رسیدن به راهکار مشترک و حمایت مسئولان متولی محقق می‌‌شود.
وی افزود: لازم است مدیران بانک‌های عامل به نحوی مدیریت کنند که منجر به تولید و اشتغال شود.
عباسی تصریح کرد: بانک‌های عامل تسهیلات بانکی را در مواردی که منجر به ایجاد اشتغال بیشتری است، اعطا کنند.
وی محوری‌ترین اقدامات دولت در سال آینده را ساماندهی حمل و نقل، توجه به بافت فرسوده شهری و روستایی و توسعه طرح‌های روستایی و عشایری دانست و تاکید کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته در طول سه سال، 140 هزار خودرو که بالای 20 سال سابقه دارند، از رده خارج خواهند شد.
عباسی ادامه داد: وزارت نفت 50 درصد هزینه خرید خوردوهای جایگزین خودروهای فرسوده را خواهد داد به دلیل اینکه خودروهای فرسوده با مصرف سوخت بسیار، به اقتصاد ضربه می‌زنند.
وی از ارائه بیشترین تسهیلات اشتغال‌زایی در همه حوزه‌ها به چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: چهارمحال و بختیاری جزء سه استان کشور است که در اولولیت ارائه این تسهیلات قرار گرفته است اما بایستی مدیران دستگاه‌های اجرایی متولی در جذب این اعتبارات بسیار کوشا باشند.
عباسی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری بیکارترین استان کشور است، خاطرنشان کرد: جذب این اعتبارات کمک بسیاری به رونق تولید و اشتغال خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه لازم است ضریب امنیت بانک‌های عامل افزایش یابد، گفت: برای زندانیان آزاد شده از زندان که قصد اشتغالزایی دارند، تسهیلات بانکی در نظرگرفته شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: