• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9612-986-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس جهاددانشگاهی استان خبرداد:

آغاز ثبت‌نام مسابقات هفتمین دوره مناظره دانشجویی درچهارمحال و بختیاری

رییس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: ثبت نام مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی از 9 اسفندماه آغاز شده و تا 30 فروردین ماه سال 97 ادامه دارد.
وحید خلیلی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری -از آغاز ثبت نام هفتمین دوره مسابقات استانی مناظره دانشجویان (نشان خواجه نصیرالدین طوسی) در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر استان خبر داد و اظهار کرد: همزمان با برگزاری طرح ملی مناظرات دانشجویی در سطح دانشگاه‌های کشور با هدف تمرین گفت و گو، ترویج هم تحملی، ایجاد فضای مناسب برای آزاداندیشی و طرح افکار و نقد منطقی و منصفانه یکدیگر و همچنین الگوی مناسبی برای ایجاد ظرفیت و بلوغ سیاسی دانشجویان به‌عنوان مدیران و سیاستمداران آینده، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری فرآیند برگزاری هفتمین مرحله استانی این مسابقات دانشجویی را در استان آغاز کرده است.
وی با بیان اینکه مسابقات مناظره دانشجویی برای چهارمین سال پیاپی است که در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود و در ششمین دوره مرحله استانی رتبه برتر کشوری را کسب کرده است،افزود: ثبت‌نام این دوره از مسابقات در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی از 9 اسفندماه آغاز شده و تا 30 فروردین ماه سال 97 ادامه دارد که علاقه‌مندان برای شرکت و آشنایی با نحوه مسابقه می‌توانند از طریق دفاتر فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی سراسر استان یا به معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری واقع در دانشگاه شهرکرد جنب دانشکده منابع طبیعی و علوم زمین مراجعه کنند.
رئیس جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این دوره از مسابقات نیز همانند دوره قبل در سه مرحله استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود و بر اساس تقویم کمیته اجرایی ، مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در اردیبهشت ماه سال 97 در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
وی تاکید کرد: علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات مناظره دانشجویی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات می توانند به وب سایت jdchb.ac.ir و یا با شماره های 32320070 – 32320323 - 038 تماس حاصل کنند.
خلیلی اردلی ادامه داد: در این دوره از مسابقات علاوه بر صدور گواهینامه معتبر برای کلیه تیم های شرکت کننده و تخفیف 30 درصدی دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان در تمام سال 97 به کلیه شرکت کنندکان در مسابقه به تیم های اول تا ششم برتر استانی جوایزی نقدی اهدا خواهد شد.
گفتنی است، در ششمین مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویی ، تیم های ((هم اندیشان)) از آموزشکده فنی دختران شهرکرد ، ((نغمه سبز)) از دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد و ((شهید آوینی)) از دانشگاه دانشگاه شهرکرد به مرحله منطقه ای که در استان هرمزگان ، شهر بندر عباس برگزار شد، راه یافتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: