• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9612-886-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نشست هم‎‌اندیشی هفتمین دوره مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی در جهاد دانشگاهی استان

نشست هم‌اندیشی هفتمین دوره مرحله استانی مناظره دانشجویی با حضور رییس جهاد دانشگاهی استان ، معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی در ساختمان جهاد دانشگاهی برگزار شد.
به‌ گزارش ایسنا – منطه چهارمحال و بختیاری - وحید خلیلی در این نشست به بیان اهمیت مساله مناظره و ترویج گفت‌وگو پرداخت و اظهار کرد: جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری در ششمین دوره مرحله استانی با 46 تیم از دانشجویان رتبه برتر را در بین واحد های سراسر کشور کسب کرد.
رییس جهاد دانشگاهی استان افزود: این مسابقات با هدف زمینه سازی برای شکل گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان و همچنین رشد و شکوفایی فرهنگ گفت‌وگو برگزار می‌شود.
در ادامه سیروس رضایی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان درباره نحوه ثبت نام، حضور دانشجویان، چگونگی برگزاری مسابقات و پاسخ به سوالات معاونان و مدیران فرهنگی درباره مسابقات پرداخت.
در پایان معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه‌ها به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات و سوالات خود درباره چگونگی برگزاری این دوره از مسابقات در دانشگاه‌ها بیان کردند.
لازم به ذکر است هفتمین دوره مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویی به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان در حال برگزاری و ثبت‎‌نام از دانشجویان علاقمند است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: