• یکشنبه ۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9612-285-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

موانع توسعه و تسریع فرآیند محرومیت زدایی مناطق روستایی چهارمحال و بختیاری بررسی شد

در دیدار استاندار چهارمحال و بختیاری با رئیس بنیاد مستضعفان کشور موانع توسعه و تسریع فرآیند محرومیت زدایی مناطق روستایی استان بررسی و ارایه راهکار شد.
به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری چهارمحال و بختیاری، اقبال عباسی در نشست با محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اظهار کرد: ارائه راهکارهایی برای رفع موانع توسعه و تسریع فرآیندهای محرومیت‌زدایی مناطق روستایی این استان ضرورت دارد.

وی افزود: به همین منظور ضمن بررسی فعالیت‌های بنیاد مستضعفان در چهارمحال و بختیاری، ظرفیت‌ها و ضرورت‌های توسعه فعالیت‌های آن بنیاد با رویکرد محرومیت زدایی و توسعه پایدار این استان مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت.

عباسی تصریح کرد: کشاورزی، دامپروری، صنایع تولیدی و تبدیلی و تکمیلی، گردشگری و منابع طبیعی از مهم‌ترین ظرفیت‌های مناطق روستایی چهارمحال و بختیاری محسوب می‌شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: با موافقت بنیاد مستضعفان کشور یکی از مناطق محروم این استان به صورت پایلوت برای محرومیت‌زدایی و توان‌افزایی محلی به آن بنیاد معرفی شد.

وی اضافه کرد: به همین منظور تلاش می‌شود مطالعات مورد نیاز در این خصوص با اولویت انجام و طرح مورد نظر سریع‌تر اجرایی شود.

عباسی عنوان کرد: در این نشست مصوب شد با همکاری بنیاد مستضعفان کشور دامداری پنج هزار راسی گاو شیری در چهارمحال و بختیاری احداث شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: