• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9612-188-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس هیات ووشو چهارمحال و بختیاری ابقا شد

با حضور رئیس فدراسیون ووشو، رئیس هیات ووشو چهارمحال و بختیاری ابقا شد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – مهدی علی‌نژاد پنجم اسفندماه در مجمع انتخابات رئیس هیات ووشو استان، اظهار کرد: وضعیت مناسبی در ووشو استان حاکم است و از توان ورزشکاران این رشته در استان اصفهان نیز استفاده می‌شود.
وی با اشاره به اینکه نباید به مناسب بودن شرایط ووشو استان قانع بود و باید تلاش بیشتری انجام شود، افزود: این استان می‌تواند بزودی جزء پنج هیات برتر در کشور شود.
علی‌نژاد تصریح کرد: آمادگی لازم برای برپایی اردوهای تیم‌های ملی در استان وجود دارد که با تسریع در روند تکمیل خانه ووشو استان، می‌تواند محقق شود.
وی بیان کرد: با وجود پتانسیل‌های سخت افزاری و نرم افزاری و وجود منابع انسانی در چهارمحال و بختیاری آینده روشنی برای ورزش ووشو در این استان شاهد خواهیم بود.
علی‌نژاد امسال را سال خوبی برای ووشو کشور عنوان کرد و گفت: برای نخستین بار در دنیا، ووشو کشور توانست در میان سایر کشورهای جهان مقام قهرمانی دنیا را به دست آورد که این امر نشان از قدرت بزرگ ایران در این رشته ورزشی است.
وی کسب شش مدال طلا در رقابت‌های کشورهای اسلامی را از دیگر افتخارات کسب شده در سال جاری دانست و ادامه داد: این موفقیت‌ها با کار تیمی، همدلی و برنامه منظم در مجموعه کشور به دست آمده است.
علی‌نژاد خاطرنشان کرد: امروز ووشوی دنیا به ووشو کشور غبطه می‌خورد و کشور چین تمام تلاش خود را بکار می‌بندد که مقابل رشد ایران در این رشته ورزشی را بگیرد که باید با اتکا به توان بومی از ایجاد مشکل جلوگیری کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز گفت: با وجود اینکه استان یک درصد از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهد اما در ورزش ووشو اثرگذار است.
وی افزود: اداره‌کل ورزش و جوانان استان همواره به این ورزش توجه داشته است و انتظار می‌رود که در سطح کشور نیز توجهات بیش از گذشته باشد.
کریمی بیان کرد: از هیات ووشو استان انتظار می‌رود که برنامه محور عمل کند و به آموزش بسیار اهمیت دهند به دلیل اینکه علم و ورزش درهم تنیده است و بدون برگزاری دوره‌های منظم دست یابی به موفقیت بعید است.
وی به دنبال توسعه بودن در ورزش حرفه‌ای، نگاه متوازن به ورزش بانوان و آقایان، کاهش مهاجرت نخبگان به سایر استان‌ها، سرمایه گذاری در توسعه باشگاه‌ها و استفاده از افراد مجرب و تحصیلکرده را از دیگر انتظارات خود از هیات ووشو استان برشمرد.
کریمی گفت: امید است سال آینده خانه ووشو استان تکمیل شود.
وی با اشاره به اینکه استان آمادگی دارد تا در ورزش کشتی، ووشو و دوچرخه سواری میزبانی مسابقات ملی و فرامرزی را داشته باشد که پیگیری لازم براب تحقق این امر در حال انجام است، بیان کرد: از فدراسیون ووشو نیز طلب همکاری می‌شود.
به گزارش ایسنا، نوربخش عسگری رئیس سابق هیات ووشو استان در این مجمع نیز با کسب تمام آراء برای چهار سال آتی به عنوان رئیس هیات ووشو استان انتخاب شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: