• چهارشنبه ۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9612-185-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون جدید هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری منصوب شد

با موافقت وزیر کشور مجید نظری دهکردی به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری انتخاب و منصوب شد.

به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - متن کامل حکم عبدالرضا رحمانی فضلی خطاب به مجید نظری دهکردی به شرح ذیل است:
به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار چهارمحال و بختیاری و تائید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری منصوب می نمایم.
ایجاد هماهنگی در زمینه های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستائی، تشخیص نیازمندی های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر اجرای طرح های عمرانی دستگاه های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران دستگاه ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید با بهره گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام نمایید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای "مدظله العالی" از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.
به‌گزارش ایسنا، مجید نظری دهکردی از نیروهای متخصص چهارمحال و بختیاری در حوزه عمرانی است که در سال‌های قبل به عنوان مدیرکل سابق دفتر فنی استانداری چهارمحال و بختیاری و مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی سازمان برنامه و بودجه استان خدمت کرده است.
پیش از این گودرز امیری به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری فعالیت می کرد.
مجید نظری دهکردی چهارم بهمن امسال در حکمی از سوی اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری منصوب شده بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: