• پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9611-2785-5
  • خبرنگار : 99
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری:

وظیفه مسئولان در قبال مردم سنگین است

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه وظیفه مسئولان در قبال مردم سنگین است، گفت: مسئولان دستگاه ها باید در رفع مشکلات مردم بیشتر تلاش کنند تا مطالبات و درخواست ها بهانهساز نشوند. 
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اقبال عباسی در شورای فرهنگ عمومی استان، با اشاره به اینکه این استان در اغتشاشات اخیر یکی از امن‌ترین استان‌های کشور بود، اظهار کرد: متاسفانه برخی از دوستان سعی می‌کنند اختلاف افکنی کنند و موضوعات را چالشی و اختلافی کنند تا از نتیجه آن‌ها سود برند. 
استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: راهپیمایی 22 بهمن در استان یکی از پرجمعیت ترین‌ها در کشور بود که نشان از پایبندی مردم به انقلاب دارد. 
وی اظهار کرد: هیچ جریان سیاسی در اغتشاشات اخیر نقش نداشت و فعالین سیاسی نیز در این اغتشاشات نبودند و حتی بسیاری از اغتشاش گران دغدغه اقتصادی و اشتغال نداشتند و صرفا به دلیل ناآگاهی در این اجتماعات بودند. 
عباسی با اشاره به اینکه وظیفه مسئولان در قبال مردم سنگین است، عنوان کرد: مسئولان دستگاه ها باید در رفع مشکلات مردم بیشتر تلاش کنند تا مطالبات و درخواست‌ها بهانه ساز نشوند. 
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: باید چهارشنبه سوری و مسائل محوری آن به خوبی در نمازهای جمعه و تربیون‌ها فرهنگ‌سازی شود تا بهانه‌ای در دست سوءاستفاده کنندگان نباشد. 
وی افزایش آمار طلاق را یک زنگ خطر برای جامعه دانست و خاطرنشان کرد: بیکاری و اعتیاد عامل طلاق نیستند لذا باید شاخص‌های متعدد در افزایش آمار طلاق بررسی شود. 
عباسی تصریح کرد: نباید خشکسالی‌ها را یک بحران بنامیم لذا باید با سازگاری، خودمان را برای مواجه با کمبود آب آماده کنیم زیرا کم آبی بحرانی برای کشور و نظام است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: