• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9611-2286-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همایش کشوری دانش موضوعی- تربیتی دانش آموزش محتوای ادبیات فارسی در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود

رئیس دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری از برگزاری همایش کشوری دانش موضوعی- تربیتی دانش آموزش محتوای ادبیات فارسی به میزبانی دانشگاه فرهنگیان استان خبر داد.
تیمور نظری‌فرد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری- با اشاره به برگزاری همایش کشوری دانش موضوعی- تربیتی دانش آموزش محتوای ادبیات فارسی به میزبانی دانشگاه فرهنگیان استان، اظهار کرد: این همایش با همکاری و مساعدت دانشگاه فرهنگیان، اداره کل آموزش و پرورش، استانداری، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، دانشگاه شهرکرد، دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار خواهد شد.
وی ایجاد فرصت برای نظرورزی و تعامل علمی میان صاحب نظران،توجه بیشتر به ضرورت تولید و اشاعه دانش آموزان محتوا در آموزش ادبیات و ایجاد فرصت برای تأمین و تولید دانش آموزش محتوا در آموزش ادبیات فارسی را از جمله اهداف این همایش عنوان کرد و گفت: این نوع همایش برای رشد و بالندگی حرفه‌ای مدرسان و اعضای هیأت علمی در زمینه آموزش محتوا در آموزش ادبیات فارسی فرصت مطلوبی را فراهم می‌کند.
نظری‌فرد افزود: محورهای این همایش شامل تاریخ، فلسفه و ماهیت علم در آموزش ادبیات فارسی، راهبردهای تدریس موثر در آموزش ادبیات فارسی، ارزشیابی در آموزش ادبیات فارسی، نقش پژوهش‌های معلم محور، الگوهای تدریس برای آموزش محتوا در آموزش ادبیات فارسی بکارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش ادبیات فارسی هستند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان گفت: زمان برگزاری همایش در 22 فروردین سال آتی است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی http://plconf.te.cfu.ac.ir مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: