• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9611-2385-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

انقلاب همانند قطاری با سرعت در حال نزدیک شدن به مقصد خویش است

عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب با رهبری مقام معظم رهبری مثل قطاری است که بر روی ریل، با سرعت بسیار بالا به مقصد نزدیک می‌شود. 
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - حمیدرضا حاجی‌بابایی امروز در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه در شهرکرد، اظهار کرد: امروز آمریکا به دنبال عملی کردن توطئه‌های دیگری در خاورمیانه است. 
وی با اشاره به اینکه ایران توانست آمریکا را از خاورمیانه دور کند، افزود: آمریکا به این نتیجه رسیده است که نمی‌تواند در مقابل ایران مقابله کند و اکنون جمهوری اسلامی تا دو هزار کیلومتر بیرون از مرزهای خود را در اختیار گیرد و همین موجب مأیوس شدن آمریکا از حمله نظامی به ایران است. 
حاجی‌بابایی تصریح کرد: امروز توطئه آمریکا تحریم اقتصادی است و انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا نشان این است که آمریکا در معادلات خود و در خلق معاهده‌ها به بن بست رسیده است. 
وی بیان کرد: آخرین رسوایی آمریکا در نوع نگاه به موافقت‌نامه برجام بود که ناجوانمردانه هر آنچه را پیگیری کردند و بر آن مانور دادند، پشت پا زدند. 
عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ترامپ به نام بیگانه آمده است تا از همه موافقتنامه و خطوط قرمز بین‌المللی عبور کند. 
وی گفت: ماموریت اوباما ماوریت نرم‌افزاری، مذاکره و امتیاز گرفتن، تحمیل و فشار به ایران و خلق داعش که تنها مقصدش ایران و مبارزه با اهل بیت بود. 
حاجی‌بابایی در خصوص اینکه آیا آمریکا از برجام بیرون می‌رورد یا نه، گفت: ترامپ می‌داند ایران از اقتدار بالای برای مقابله با آمریکا برخوردار است و ایران آنقدر در منطقه زبانزد شده است که آمریکا به خود اجازه نمی‌دهد در مقابل ایران ریسک کند. 
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: آمریکا امروز یک حرکت دوگانه را دنبال می‌کند حرکتی که با آن ترامپ از خطوط قرمز عبور کند و تهدید به موافقتنامه برجام کند و از طرفی در داخل در میان صفوف فشرده مردم ایران اختلاف ایجاد کند. 
حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه بنیانگذار انقلاب فرمودند ملتی جز ملت ایران از صدر اسلام این گونه یکپارچه نبوده است، افزود: امروز ملت ایران یکپارچه آمده است تا بگوید معاویه‌های زمان دیگر نمی‌توانند علی زمان را به شهادت برسانند. 
وی ادامه داد: امروز در میان این ملت میلیون‌ها شهید حججی وجود دارد که حاضر هستند برای انقلاب جان‌فشانی کنند. 
حاجی‌بابایی اضافه کرد: انقلاب با رهبری مقام معظم رهبری مثل قطاری است که بر روی ریل، با سرعت بسیار بالا به مقصد نزدیک می‌شود. 
عضو کمسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این انقلاب آنقدر ریشه در زمین و زمان دارد که صدها آمریکا و امثال آن نمی‌توانند آسیبی به آن بزنند وهیچ راهی برای مبارزه با این انقلاب وجود ندارد. 
حاجی‌بابایی با اشاره توطئه‌های آمریکا در سال‌های اخیر علیه ایران، اظهار کرد: اکنون 253 شبکه بین‌المللی به زبان فارسی شبانه‌روز علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، عاشورا و کربلا و قرآن و ... در حال فعالیت هستند و در فضای مجازی، علیه ایران لجن پراکنی می‌کنند. 
وی تاکید کرد: سخنان امروزم حتی یک سر سوزن به جناح، فکر یا اندیشه‌ای مربوط نمی‌شود و نباید حرف‌های محکم نظام را به جبهه‌های سیاسی ببریم. 
حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه حرف امام راحل این بود که اصل اساسی این انقلاب عدالت است، گفت: باید جلوی مشکلات را گرفت و همگان به یکدیگر کمک کنند تا این مهم میسر شود. 
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با آخرین قطره خون پای انقلاب ایستاده‎اند اما خواسته آنان این است که دولت، مجلس و قوه قضائیه باید جلوی فسادها را بگیرند و به هیچ کس رحم نکند. 
حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه مطالبه‌گر اصلی در مبارزه با مفاسد رهبر انقلاب است، خاطرنشان کرد: مسئولان بسیاری صادقانه در مسیر شهدا در حال خدمت هستند اما گروهی نیز وجود دارند که مردم را نمی‌فهمند. 
وی با بیان اینکه مردم نقد دارند و باید شنیده شوند، گفت: مجلس مصوباتی داشته پ است که تاز مانی که وضعیت معیشت مردم درست نشود باید بسیاری از امورات را متوقف کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: