• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9611-2285-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

22 بهمن آغازگر دوران عزت و سربلندی ملت همیشه آزاده و سرافراز ایران اسلامی است

استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی از حضور حماسی و گشترده مردم استان در یوم الله با شکوه 22 بهمن تشکر و قدردانی کرد و گفت: 22 بهمن آغازگر دوران عزت، آزادی و سربلندی ملت همیشه آزاده، سرافراز و سراسر افتخار ایران اسلامی است.
به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - متن کامل پیام اقبال عباسی به شرح ذیل است:
برگزاری پرشور و حماسه آفرین راهپیمایی 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف چهارمحال و بختیاری صدای مردم این استان را از آسمان بام ایران به گوش ایرانیان و جهانیان رساند.
22 بهمن آغازگر دوران عزت، آزادی و سربلندی ملت همیشه آزاده، سرافراز و سراسر افتخار ایران اسلامی است و همه ساله با برگزاری راهپیمایی در این روز بزرگ مردم همیشه در صحنه کشور عزیزمان خشم، نفرت و انزجار خود از استکبار جهانی را فریاد می زنند.
حضور حماسی، وحدت آفرین و دشمن شکن مردم چهارمحال و بختیاری همزمان با مردم آزاده ایران اسلامی در راهپیمایی امروز 22 بهمن لرزه بر اندام استکبار جهانی و یاوه گویان شرق و غرب انداخت.
ملت ایران هیچگاه در برابر ظلم و ستم سر تعظیم فرود نمی‌آورد و برای حفظ عزت، اقتدار و حقانیت خود در برابر تمامی زورگویان و ستمگران دنیا به سرکردگی آمریکا، انگلیس و اسرائیل ایستادگی خواهند کرد.
ضمن قدردانی از حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و بابصیرت مردم نجیب، فهیم و همیشه در صحنه چهارمحال و بختیاری در راهپیمایی 22 بهمن تداوم بیش از پیش، عزت و سربلندی مردم ایران اسلامی و استان را از درگاه ایزد یکتا آرزومندم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: