• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9611-2085-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده مجلس:

تئوری کارآمدی دینی توان اداره جامعه را دارد

نماینده مردم شهرستان‌های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: تئوری کارآمدی دینی توان اداره جامعه را دارد و قطعا با وجود دشمنان اسلام از جمله آمریکا انقلاب پا برجا بوده و تداوم خواهد داشت.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - اردشیر نوریان 21 بهمن‌ماه در همایش تبیین نقش کارگران و تعاونگران در پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: امروزه در سراسر دنیا تمامی مردم به صورت لحظه‌ای از یکدیگر باخبر هستند و در چنین فضایی حکومت باید بتواند برای تداوم خود به نیازمندی‌های جامعه پاسخ دهد.
وی با اشاره به ورود به چهلمین سال از انقلاب شکوهمند اسلامی، افزود: در صورتی که انقلاب اسلامی توان پاسخگویی به نیازهای جامعه را نداشته باشد در ادامه مسیر دچار مشکلاتی خواهد شد که با وجود جامعه کارگری خلاق و پیش‌رونده باید بتوانند تئوری کارآمدی دینی را به نمایش بگذارند.
نوریان ادامه داد: تئوری کارآمدی دینی توان اداره جامعه را دارد و قطعا با وجود دشمنان اسلام از جمله آمریکا انقلاب پا برجا بوده و تداوم خواهد داشت.
وی گفت: انقلاب اسلامی بر پایه مردم سالاری دینی بنا شده و انقلاب توان پاسخ به تمامی مطالبات اجتماعی و معیشتی جامعه را دارد که با وجود اثبات کارآمدی نظام، در صورت از دست دادن توان، قطعا مشکلاتی برای انقلاب اسلامی به وجود خواهد آمد.
در ادامه نماینده مردم شهرستان‌های اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ با اشاره به رقم زدن روز تاریخی 20 بهمن‌ماه 57 در کشور توسط بختیاری‌ها، اظهار کرد: بختیاری‌هادر آن روز اقتدار خود را ثابت کردند و روز 22 بهمن‌ماه امسال همانند سال‌های گذشته اتحاد خود را نشان داده و بار دیگر سرافزاری خود را ثابت خواهند کرد.
علی کاظمی با اشاره به اینکه 22 بهمن امسال باید از سال‌های گذشته تاثیرگذارتر باشد، افزود: قطعا مردم با حضور در راهپیمایی امسال، قدردانی خود را از انقلاب اسلامی نشان خواهند داد و با این حرکت فردا را برای آیندگان آماده خواهند کرد که امید است با حضور قوی مردم استان، بیعت مردم گذشته بار دیگر تکرار شود.
وی با اشاره به اینکه در به وجود آمدن انقلاب علاوه بر تمامی اقشار، جامعه کارگری نقش بسیاری را ایفا کردند، تصریح کرد: در آن روزها می‌خواستند جامعه کارگری را به بیراهه بکشانند که خوشبختانه این قشر تلاشگر در کنار امام باقی ماندند و تاکنون تاثیرگذاری این قشر در نقاط مختلف کشور مشاهده می‌شود.
کاظمی با اشاره به اینکه ایران کارهای بزرگی در سطح بین‌المللی از لحاظ امنیتی انجام داده است، تصریح کرد: متاسفانه از لحاظ اقتصادی نتوانسته‌ایم کارهای خوبی انجام دهیم که تنها راه برون رفت مشکلات از کشور اقتصاد مقاومتی است.
وی ادامه داد: یکی از پایه‌های اقتصاد مقاومتی قشر کارگری است که امروزه در کارآفرینی تلاش بسیاری انجام می‌دهند.
کاظمی با اشاره به اینکه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید تصدی‌گری‌ها را رها کند و بخش خصوصی را تقویت کند، خاطرنشان کرد: لازم است با تقویت بخش خصوصی و افزایش نظارت‌ها، حمایت‌ها از کارگران افزایش یابد تا مشکلات موجود برطرف شوند.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: