• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 9611-787-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

برگزاری بیش از 150 نشست کتابخوان در شهرکرد

سرپرست اداره کتابخانه‌های شهرستان شهرکرد گفت: امسال تاکنون بیش از 150 نشست کتابخوانی در سطح شهرستان شهرکرد برگزار شده است.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - مریم قاسمی 18 بهمن‌ماه در نشست کتابخوان که با محوریت انقلاب اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: این نشست به مناسبت دهه فجر و با محوریت تبیین مبانی انقلاب اسلامی برگزار شده است.
وی افزود: در جامعه امروزی افراد به سمت فضای مجازی حرکت کرده که قطعا برگزاری نشست‌های کتابخوان، نقش بسیار مهمی در توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد، همچنین با معرفی کتاب‌های جذاب علاقه افراد به خواندن کتاب افزایش می‌یابد.
قاسمی با اشاره به برگزاری بیش از 150 نشست کتابخوان در شهرکرد، تصریح کرد: در طول سال باید در هر کتابخانه شش نشست مدرسه‌ای و شش نشست کتابخانه‌ای برگزار شود که بخشی از کتاب‌ها توسط کتابداران و بخشی توسط افراد انتخاب می‌شوند که بعد از استعلام‌گیری، کتاب‌های انتخاب شده در نشست‌ها معرفی می‌شوند.
وی گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری 15 تا 20 نشست کتابخوان در سطح شهرستان برای تمامی گروه‌های سنی برگزار شود.
قاسمی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال دو نشست تخصصی در حوزه طب سنتی و یک نشست با موضوع تحکیم بنیان خانواده برگزار شد که با استقبال خوبی از سوی تمامی گروه‌های سنی رو به رو شد.
به گزارش ایسنا، در این نشست 150 نفر از اعضای خانواده، عضوهای کتابخانه‌ها، دانش‌آموزان و دانشجویان شرکت کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: