• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9611-1286-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

زنگ انقلاب در مدارس چهارمحال و بختیاری نواخته شد

زنگ انقلاب در سی و نهمین سالروز ورود امام خمینی به کشور همزمان با سراسر کشور در مدارس چهارمحال و بختیاری نواخته شد.
به گزارش ایسنا- منطقه چهارمحال و بختیاری – اقبال عباسی 14بهمن‌ماه در آیین نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه شهید باهنر شهرکرد، اظهار کرد: این انقلاب به رهبری امام و با همت ملت غیور ایران، سی و نهمین سال پیروزی را سپری می‌کند.
استاندارد چهارمحال و بختیاری افزود: کلاس درس مقدس‌ترین و مهم‌ترین مکان تعلیم و تربیت است، ما باید باسواد واقعی شویم و به علم دنیا مسلط شده و این مهم از همین کلاس‌های درس آغاز می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: تسلط کامل به علم و زبان تکنولوژی روز دنیا برای هر فرد باسوادی ضروری است و لازم است دانش‌آموزان در کنار تحصیل، تلاش و کار مضاعف داشته باشند.
عباسی با شاره به رشد میزان سوادآموزی در استان از 35 درصد به 80 درصد طی 40 سال گذشته، گفت: در صورت نبود علم به‌روز  نمی‌توان در دنیا رقابت کرد و این استکبار جهانی است که برای اعمال استبداد خویش در کشورهای دارای منابع به جماعتی استحمار گونه نیاز دارد.
استاندار چهارمحال و بختیاری  با بیان اینکه فرد بی‌سواد، ناتوان، ناآگاه، نیازمند و گرفتار؛ توان مبارزه با استکبار را نخواهد داشت، تاکید کرد: لازمه موفقیت در هر زمینه‌ای، دانش و تلاش است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: