• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-590-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همزمان با دهه فجر؛

68 پروژه در شهرستان شهرکرد افتتاح و کلنگ زنی می شود

فرماندار شهرکرد گفت: در دهه فجر امسال 68 پروژه در شهرستان شهرکرد افتتاح و کلنگ زنی می شود.
حمید ملک‌پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - اظهار کرد: 56 پروژه توسط 16 دستگاه اجرایی افتتاح و بهره‌برداری می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه اعتبار هزینه شده برای این تعداد پروژه قابل افتتاح 62 میلیارد و 788 میلیون تومان است، افزود: این پروژه‌ها با کاربری‌های مسکونی، فضای اداری، زیرساخت، گردشگری، کشاورزی، صنعتی، ورزشی، آموزشی و بهداشتی و درمانی هستند که با افتتاح این پروژه‌ها زمینه اشتغال 240 نفر فراهم خواهد شد.
ملک‌پور تکمیل بخش‌های الحاقی فاز دوم بیمارستان کاشانی شهرکرد با اعتبار هزینه شده 10 میلیارد و 356 میلیون تومان، احداث نیروگاه 1.5 مگاواتی سیمان شهرکرد توسط بخش خصوصی با اعتبار هزینه شده 9 میلیارد تومان و اجرای جوی و جدول معابر روستایی، اجرای زیرسازی و آسفالت معابر در سطح شهرستان با اعتبار هزینه شده چهار میلیارد و 439 میلیون تومان را از پروژه های‌قابل افتتاح و بهره‌برداری این شهرستان برشمرد.
وی با اشاره به اینکه 12 پروژه در شهرستان شهرکرد کلنگ زنی می شود، تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز برای این پروژه‌ها، 11 میلیارد و 345 میلیون تومان است که زمینه اشتغال 20 نفر فراهم می شود.
ملک‌پور تصفیه خانه پساب دانشگاه شهرکرد با اعتبار مورد نیاز سه میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب فاز توسعه شهرک صنعتی شهرکرد با اعتبار مورد نیاز دو میلیارد و 700 میلیون تومان و احداث پنج جایگاه تک سکو در پنج نقطه شهرکرد با اعتبار مورد نیاز دو میلیارد و 500 میلیون تومان را از پروژه‌های قابل کلنگ زنی این شهرستان عنوان و خاطرنشان کرد: اتمام این پروژه‌ها سال 97 پیش بینی‌شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: