• جمعه ۱۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9611-1285-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

چهره واقعی طاغوت برای مردم تبیین شود

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: چهره واقعی طاغوت برای مردم تبیین شود.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - حجت الاسلام محمدعلی نکونام در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرکرد، اظهار کرد: متأسفانه چهره واقعی طاغوت برای مردم به‌ویژه نسل جوان به‌خوبی تبیین نشده و بعضی‌ افراد از روی غفلت و نا آگاهی خواستار بازگشت طاغوت به کشور هستند فلذا بایستی چهره واقعی آنان تبیین شود.
 وی افزود: خوشبختانه امام راحل کشور را از شر طاغوتیان خبیث نجات داد به این کشور استقلال و آزادی بخشید.
امام جمعه شهرکرد خاطرنشان کرد: در صورتی که افراد دربار شاه مهلتی پیدا کرده بودند وهابیت را در ایران ریشه دار می‌کردند.
حجت الاسلام نکونام گفت:  تمام آلودگی‌های درباریان شاه از خود شاه نشات می‌گرفت و پول‌های کلان مملکت را خرج آلودگی‌ها و فسادها می‌کردند.
وی با اشاره به اینکه در دوران طاغوت مردم بسیار مورد تحقیر قرار می‌گرفتند، بیان کرد: با مطالعه تاریخ ایران متوجه می‌شویم که با اراده خدا و همت ملت و امام راحل، ریشه طاغوت از کشور کنده شد.
امام جمعه شهرکرد ادامه داد: در آن دوران مردم در خفقان بودند و دیکتاتوری به معنای واقعی در همه جا نفوذ کرده بود.
نماینده ولی فقیه در استان گفت: امروزه آگاهی و هوشیاری مردم و اثرگذاری انقلاب در دنیا و در تمام عرصه‌ها به خوبی مشاهده می‌شود که باید قدر انقلاب را دانست زیرا دشمن قصد دارد این اتفاقات و اقدامات خطیر در دوران پس از انقلاب را مردم ندانند و از آن‌ها آگاه نباشند.
وی با اشاره به اینکه به وسیله برکت امام و انقلاب دنیا متحول شد، افزود: فکر امام، راه امام و هر آنچه از ایشان به یادگار گذاشته شده در دنیای امروز چراغی است که امام روشن کرد و زنده مانده است،در اصل، انقلاب اسلامی به برکت امام راحل شکل گرفت.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به مناسبت‌های مختلف این هفته، خاطرنشان کرد: 20 بهمن ماه سالروز بیعت بختیاری‌های بصیر و آگاه با امام راحل بود که انزجار خود را از بختیار اعلام کردند که به گفته امام این اقدام بختیاری‌ها باید در تاریخ ماندگار شود و بدرخشد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: