• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9611-6914-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مشکلات شوراهای اسلامی در شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری شناسایی شود

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: مشکلات شوراهای اسلامی در شهرستان‌های 9 گانه استان شناسایی و دسته بندی شود.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی دفتر امور شهری و شوراهای اسلامی چهارمحال و بختیاری، یوسف اسلامی باباحیدری در نشست رؤسای شورای اسلامی شهرستان های 9 گانه چهارمحال و بختیاری با اعضای شورای اسلامی استان و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تأکید کرد: رفع مشکلات شوراهای اسلامی شهر و روستا در چهارمحال و بختیاری اولویت بندی و راهکارهای قانونی، علمی و عملی برای رفع این مشکلات ارائه می گردد.
وی افزود: برگزاری نشست های هم اندیشی بین اعضای شوراهای اسلامی شهرستان ها 9 گانه چهارمحال و بختیاری با شورای اسلامی استان نقش مهمی در شفاف سازی مشکلات و برنامه ریزی به منظور رفع آن دارد.
اسلامی باباحیدری تصریح کرد: اعضای شوراهای اسلامی باید حلقه مفقوده ارتباطی بین مردم و مسئولان را پیدا و در راستای تقویت ارتباط بین این دو گروه تلاش کنند.
رئیس شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: آموزش اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به منظور ارتقای کمی و کیفی عملکرد شوراهای اسلامی در دستور کار قرار دارد.
خانمحمد غیبی اظهار کرد: اعضای شوراهای اسلامی برای دستیابی به اهداف توسعه ای در بخش های مختلف شهر و وروستا باید از سیاسی کاری، جناح بازی و سلیقه نگری خودداری کنند.
وی یادآور شد: منفعت مردم در گرو تلاش شبانه روزی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و تقویت ارتباط با مسئولان در رده‌های مختلف مدیریتی ملی و استانی است.
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان شهرکرد در شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: شناسایی و رفع خلاهای قانونی شوراهای اسلامی شهر و روستا باید در دستور کار قرار گیرد.
فرهاد رئیسی دهکردی تاکید کرد: هم اینک برخی مسئولان دستگاه های اجرایی شوراهای اسلامی را رقیب خود می‌دانند.
وی افزود: رفع سریع تر مشکلات مردم شهرها و روستاهای کشور و چهارمحال و بختیاری نیازمند تعامل، همراهی و اتحاد بیشتر بین بخش خصوصی، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و قشرهای مختلف است.
رئیسی دهکردی تصریح کرد: هدایت شوراهای اسلامی شهر و روستا به سمت و سوی درآمدزایی پایدار و برنامه مندی به منظور ارتقای درآمد شهرداری‌ها باییستی به طور جدی پیگیری و اجرایی شود.
نماینده چهارمحال و بختیاری در شورایعالی استان ها نیز گفت: اعضای شوراهای اسلامی در گام نخست باید ظرفیت ها، پتانسیل ها و قابلیت‌های شهرستان خود را بشناسند.
مهدی محمودی اظهار کرد: آشنایی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا با قوانین مرتبط نقش مطلوبی در ایجاد وحدت رویه بین آنان با دولتمردان و مردم دارد.
وی یادآور شد: نمایندگان چهارمحال و بختیاری در شورایعالی استان ها با تمامی توان خود از طرح‌های توسعه مدیریت شهری و روستایی استان دفاع و برای جذب اعتبارات ملی تلاش می‌کنند.
محمودی تأکید کرد: ارائه طرح‌های توسعه‌ای در بخش های مختلف شهری و روستایی باید از دارای توجیه اقتصادی، علمی و کارشناسی باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: