• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9611-1185-5
  • خبرنگار : 99
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

دشمنان به دنبال جلوگیری از پیشرفت نظام جمهوری اسلامی هستند

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: دشمنان در تلاش بودند با به کارگیری انواع و اقسام توطئه‌ها و فتنه‌ها از توسعه، ترقی و عالم گیر شدن نظام جمهوری اسلامی جلوگیری کنند اما هرگز موفق نشدند.
به گزارش ایسنا-منطقه چهارمحال و بختیاری-اقبال عباسی 12 بهمن در آئین گرامیداشت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) و ورود امام خمینی(ره) به میهن، با تسلیت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و تبریک سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ورود فرزند فاطمه(س) به کشور برای تشکیل جمهوری اسلامی را گرامی می داریم.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: دشمنان در تلاش بودند با به کارگیری انواع و اقسام توطئه‌ها و فتنه‌ها از توسعه، ترقی و عالم گیر شدن نظام جمهوری اسلامی جلوگیری کنند اما هرگز موفق نشدند.
وی با اشاره به اینکه در زمان طاغوت با وجود فروش نفت و درآمدهای بسیار اما کشور پیشرفت نکرد، تصریح کرد: شهدا و رزمندگان ما با مقاومت و رشادت هشت سال از خاک کشور دفاع کردند و در برابر ابرقدرتان دنیا پیروز شدند.
عباسی با مقایسه وضع اقتصادی دوران طاغوت با دوران بعد از انقلاب، تصریح کرد: میزان فروش نفت در سال‌های قبل از انقلاب روزانه شش میلیون بشکه برای جمعیت 30 میلیون نفری بود در حالیکه در سال‌های بعد از انقلاب روزانه کمتر از دومیلیون بشکه نفت برای جمعیت 30 تا 80 میلیون نفری در نظر گرفته می‌شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: اگر عملکرد نظام جمهوری اسلامی را در این 40 سال برشمریم خواهیم دید در دورترین نقطه کشور هم انواع تأسیسات و خدمات علی رغم توطئه‌های دشمنان فراهم شده است.
عباسی ادامه داد: اگر دوران انقلاب را با دوران طاغوت مقایسه کنیم خواهیم دید که با وجود انواع توطئه‌ها، فشارها، ترورها، تحریم‌ها و بمب‌گذاری‌ها پیشرفت‌های قابل توجهی داشته‌ایم.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: دوران طاغوت برنامه‌های توسعه‌ای و درآمد کلانی وجود داشت اما شاه و اطرافیان آن‌ها به دنبال فروپاشی مردم و اعتقادات آن‌ها بودند ولی خوشبختانه امام راحل و دیگر علمای زمان قیام کردند و انقلاب اسلامی را بنا نهادند.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: