• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-290-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همزمان با دهه فجر؛

28 پروژه در شهرستان کیار افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار کیار گفت: در دهه فجر امسال 28 پروژه در شهرستان کیار افتتاح و کلنگ‌زنی خواهد شد
قدمعلی مردانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: در این شهرستان 17 پروژه توسط هشت دستگاه اجرایی با اعتبار هفت میلیارد و 564 میلیون تومان افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.
وی افزود: این پروژه‌ها در زمینه‌های دامپروری، زیرساخت، بهداشتی و درمانی، فضای اداری و گردشگری هستند که با افتتاح آن‌ها زمینه اشتغال 20 نفر فراهم خواهد شد.
مردانی اجرای جوی و جدول معابر روستایی، اجرای زیرسازی و آسفالت معابر 11 روستا با اعتبار هزینه شده دو میلیارد و 280 میلیون تومان، پرورش مرغ گوشتی در شهر دستنا با اعتبار هزینه شده یک میلیارد و 800 میلیون تومان و احداث مخزن ذخیره آب یک هزار و 500 مترمکعبی شهر ناغان با اعتبار هزینه شده 900 میلیون تومان را از پروژه‌های شاخص قابل افتتاح در این شهرستان عنوان کرد.
وی با اشاره به اینکه 11 پروژه در شهرستان کیار توسط سه دستگاه اجرایی گلنگ‌زنی خواهد شد، تصریح کرد: این پروژه‌ها با اعتبار برآورد شده دو میلیارد و 534 میلیون تومان کلنگ‌زنی می‌شود که با کاربری‌های آموزشی، زیرساخت، فضای اداری و گردشگری هستند.
مردانی با اشاره به اینکه پیش‌بینی شده است پروژه‌های کلنگ‌زنی شده در  سال 97 به اتمام برسند، خاطرنشان کرد: پروژه‌های عملیات سنگ ملاتی دستنا با اعتبار برآورد شده یک میلیارد و 74 میلیون تومان و تثبیت زمین لغزش چهار تخته با اعتبار 350 میلیون تومان، از محل اعتبارات ملی هستند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: