• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۸
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9611-886-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کارگاه آموزشی توان‌افزایی فعالان زن چهارمحال و بختیاری برگزار شد

کارگاه آموزشی توان‌افزایی فعالان زن چهارمحال و بختیاری با محوریت ارتباطات هدفمند و اثربخش سازمانی و با مشارکت جهاد دانشگاهی و مدیرکل امور بانوان استانداری استان برگزار شد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – فاطمه دوستی 10 بهمن‌ماه در کارگاه توانمندی و توان‌افزایی در امور بانوان، با اشاره به حضور اقشار مختلف بانوان از جمله شوراهای اسلامی شهر و روستا،دهیاران، بخشداران،هنرمندان، فرهنگیان، حوزه اجتماعی و ... در این کارگاه اموزشی، اظهار کرد: افزایش توانمندی و توان‌افزایی بانوان را از اهداف برگزاری این کارگاه  آموزشی بوده است.
مدیرکل امور بانوان استانداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در کشور با خلل‌های جدی در حوزه‌ زنان مواجه هستیم، افزود: برای جبران این خلل‌ها لازم است زنان نقش موثر خود را ایفا کنند و اگر در حوزه فعالیت خود بتوانند توانمند ظاهر شوند می‌‎توانند خلل‌ها را مرتفع سازند.
دوستی تصریح کرد: در این راستا یک جریان‌سازی نیاز است که با حرکت‌های دولت همسو بوده و بتوان در مسیر توسعه گام برداشت که به همین منظور دوره‌های آموزشی مختلفی برگزار شد.
مدیر کل امور بانوان استانداری چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تغییر نگرش در حوزه زنان جایگاه مهمی دارد و  هدف کلیدی برگزاری این دوره‌ها تغییر نگرش در جامعه زنان است.
وی ادامه داد: اگر نگرش مثبتی به تحولات و حرکات نداشته باشیم و نگرش را تقویت نکنیم، این تغییر نگرش برای جامعه نیز اتفاق نمی‌افتد و جایگاه خوبی را نمی‌‎توانیم کسب کنیم.
دوستی گفت: از ابتدای دولت یازدهم سعی شده برنامه‌ریزی‌های زیادی برای گروه‌های مختلف زنان صورت گیرد که برگزاری دوره توان‌افزایی برای مدیران و مسئولان محلی، سازمان‌های مردم نهاد و جوامع مدنی و دوره توانمند سازی جسم و روان در حوزه زنان شاغل از جمله این فعالیت‌ها بوده است.
وی در پایان ارتقای جایگاه زنان و تحکیم بنیان خانواده از اهداف اصلی حوزه‌ زنان برشمرد و گفت: در همین راستا کارگاه‌های متعددی برگزار شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: