• شنبه ۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : علمي و آموزشي
  • کد خبر : 9611-586-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

مسابقات مناظره دانشجویان علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری در ایستگاه پایانی

مرحله استانی نخستین دوره مسابقات مناظره دانشجویان مراکز علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری با معرفی تیم برتر به کار خود پایان داد.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری - مرحله نهایی نخستین دوره مسابقات مناظره دانشجویان مراکز علمی کاربردی با موضوع اشتغال و مهارت آموزی، صبح امروز 7 بهمن ماه در سالن اجتماعات جهاددانشگاهی استان و با حضور دو گروه مناظره کننده از مرکز علمی کاربردی انجمن جوشکاری و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شهرکرد برگزار شد.
در این آیین که به میزبانی جهاددانشگاهی برگزار شد دو تیم مناظره کننده هر کدام به مدت 16 دقیقه در مورد گزاره مشخص شده به مناظره پرداختند و در نهایت بر اساس رای هیات داوران، گروه دانشجویی منظره کننده از مرکز علمی کاربردی انجمن جوشکاری با کسب امتیاز بیشتر به عنوان تیم برتر شناخته شد وبه مرحله کشوری این مسابقات که دهه فجر در استان هرمزگان برگزار می شود، صعود کرد.
لازم به ذکر است نخستین دوره مسابقات مناظره دانشجویان مراکز علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری با شرکت 8 تیم دانشجویی از مراکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، نگین، بهزیستی و انجمن جوشکاری از روز چهارشنبه 4 بهمن ماه آغاز و طی سه مرحله رقابت، تیم برتر مشخص شد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: