• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9611-3314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

شناسایی بیش از 300 طرح قابل واگذاری در چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 388 طرح و پروژه قابل واگذاری در استان شناسایی شده است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - حبیب الله وفایی پنجم بهمن ماه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری،  با اشاره  به شناسایی 388 طرح قابل واگذاری در استان، اظهار کرد: از این تعداد 132 طرح و پروژه تمکیل و بهره برداری شده و 256 مورد نیمه تمام و جدید است.
وی افزود: تکمیل و بهره برداری 256 طرح و پروژه نیمه تمام قابل واگذاری به بخش خصوصی سه هزار و 50 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
وفایی  با اشاره به شناسایی 48 درصدی طرح‌های قابل واگذاری عنوان کرد: تاکنون 187 طرح و پروژه شامل 107 طرح تکمیل و بهره برداری شده و 80 پروژه نیمه تمام و جدید با یکهزار و 60 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز به بخش خصوصی واگذار شده است.
وی عنوان داشت: واگذاری طرح ها و پروژه های قابل واگذاری به بخش خصوصی بایستی با هدف کاهش هزینه ها و چابکسازی دولت انجام شود.
وفایی تأکید کرد: تلاش مجموعه مدیریتی و مسئولان دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری باعث کسب رتبه برتر کشوری این استان در جذب اوراق واگذاری اسناد خزانه اسلامی بند (ز) تبصره 5 قانون بودجه 1396 شد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان توسعه کشت گیاهان دارویی و توسعه باغات در زمین های شیبدار را ضروری دانست و تصریح کرد: مسئولان جهاد کشاورزی استان این موضوع را باید در اولویت قرار دهند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مدیران کل دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری برای جذب تمامی اعتبارات استان از منابع گوناگون استانی و ملی تلاش کنند.
 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: