• پنجشنبه ۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9611-3214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

تسریع در بهره‌برداری طرح‌های نیمه تمام در چهارمحال و بختیاری ضروری است

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به وجود دو هزار طرح و پروژه نیمه تمام در استان، گفت: تسریع در بهره‌برداری طرح‌های نیمه تمام در چهارمحال و بختیاری ضروری است.
به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - اقبال عباسی پنجم بهمن ماه در شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: از مجموع 71 هزار طرح و پروژه نیمه تمام کشور 65 هزار پروژه استانی و بقیه ملی است.
با اشاره به وجود دو هزار طرح و پروژه نیمه تمام در استان، گفت: تسریع در بهره‌برداری طرح‌های نیمه تمام در چهارمحال و بختیاری ضروری است.
وی با اشاره به اینکه اعتبارات دولتی برای تجهیز و تکمیل این تعداد طرح و پروژه نیمه تمام پاسخگو نیست، تصریح کرد: برای بهره‌برداری سریع‌تر این طرح‌ها بایستی بخش خصوصی نیز دخیل شود.
وی بیان داشت: موانع موجود در اجرای این طرح‌های قابل واگذاری به بخش خصوصی شناسایی و برای رفع این مهم راهکارهایی ارائه شود.
استاندار اطلاع رسانی نحوه واگذاری طرح‌های مذکور به بخش خصوصی را ضروری دانست و گفت: اطلاع رسانی نحوه واگذاری و مزیت‌های این طرح‌ها و پروژه‌های از طریق رسانه‌های گروهی باید در دستور کار قرار گیرد.
عباسی با اشاره به کسب رتبه برتر کشوری چهارمحال و بختیاری در جذب اوراق واگذاری اسناد خزانه اسلامی بند (ز) تبصره 5 قانون بودجه 1396، تصریح کرد: کسب این رتبه نشان دهنده تلاش ویژه مسئولان این استان به ویژه در سازمان برنامه و بودجه استان است.
استاندار با تشکر و  قدردانی از اقدامات دبیرخانه شورای برنامه ریزی و توسعه استان از سوی سازمان برنامه و بودجه این استان، اظهار کرد: برای ضرورت واگذاری پروژه های قابل واگذاری به بخش خصوصی، تببین روش های واگذاری و تسهیل گری در این زمینه را مهم است.
وی در پایان از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران شهرستان‌های 9 گانه استان خواست در این زمینه مجدانه عمل  کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: