• سه شنبه ۲۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-290-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نقاط امن شهرکرد در هنگام زلزله شناسایی می‌شود

فرماندار شهرکرد گفت: نقاط امن شهرکرد و محل‌هایی که می‌توان در هنگام زلزله به صورت مؤثر خدمات‌رسانی انجام داد، شناسایی می‌شود.
به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - حمید ملک‌پور اظهار کرد: باتوجه به اینکه زلزله در سطح کشور در چند استان اتفاق افتاده، باید آمادگی لازم در بین دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسان در سطح مرکز استان فراهم شود.
وی افزود: به همین منظور امروز جلسه‌ای با حضور مدیران دستگاه‌های شهرستان تشکیل و مصوب شد که مدیران امکانات خود و شیوه‌های استفاده از امکانات موجود و همچنین نقاط آسیب‌پذیر دستگاه خود را در حیطه کاری خودشان را به صورت مکتوب ارائه کنند.
فرماندار شهرکرد بیان کرد: پس از بیان موارد خواسته شده نقشه راهی در این خصوص فراهم و با همکاری اعضا مدیریت بحران شهرستان و شهرداران، نقاط امن شهری شناسایی می‌شود.
ملک‌پور خاطرنشان کرد: در صورت بروز هرگونه حادثه موارد بیان شده به شکل مدون نقشه راهی است تا مشخص شود در چه محل‌هایی می‌توان خدمت‌رسانی موثر داشته باشیم و محل اسکان اضطراری شهر چه مناطقی است.
وی با اشاره به کمبود بارش‌ها خاطرنشان کرد: با گزارش کارشناسان هواشناسی و باتوجه به افزایش دما و کاهش شدید بارش درسال 96، از مردم استان تقاضا می‌کنیم در مصرف آب صرفه‌جویی کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: