• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9610-1985-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

معاون استاندار چهارمحال و بختیاری:

میزان رضایتمندی اجتماعی؛ از شاخص‌های توسعه هر جامعه است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: یکی از شاخص‌های توسعه هر جامعه میزان رضایتمندی اجتماعی در آن جامعه محسوب می‌شود.
به ‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - جعفر مردانی 24 دی‌ماه در ستاد صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: برقراری رضایتمندی اجتماعی، امنیت عمومی و عدالت اجتماعی در جوامع مختلف باعث تسریع در توسعه یافتگی خواهد شد.
وی افزود: یکی از شاخص‌های توسعه هر جامعه میزان رضایتمندی اجتماعی در آن جامعه محسوب می‌شود.

مردانی تصریح کرد: مصادیق بارز حقوق شهرندی در سه حوزه حقوق مردم به دولت، حاکمیت به مردم و مردم به مردم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری چهارمحال و بختیاری بیان کرد: صیانت از فرهنگ عفاف و حجاب را باید بالاتر از وظیفه اداری و به عنوان یک تکلیف شرعی دانست.

وی اضافه کرد: سال گذشته در بخش ارزیابی دستگاه‌های اجرایی بالای ۵۰ نفر شهرداری شهرکرد، بنیاد شهید و امورایثارگران، شرکت گاز، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و کمیته امداد امام خمینی (ره) چهار محال و بختیاری مقام برتر در حوزه رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب را به دست آوردند.

مردانی خاطرنشان کرد: همچنین در دستگاه‌های اجرایی زیر ۵۰ نفر اداره کل تأمین اجتماعی، گمرک، استاندارد و تحقیقات صنعتی و شرکت آب و فاضلاب روستایی چهارمحال و بختیاری به عنوان دستگاه برتر در حوزه رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب معرفی شدند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: