• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9610-1885-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار تاکید کرد:

مزیت‌های چهارمحال و بختیاری بیان شود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: صدا و سیما، رسانه‌ها و خبرنگاران، ائمه جماعت و همه ما عضوی از یک استان هستیم و باید تلاش کرده تا مزیت‌های استان را بیان کنیم.
به گزارش ایسنا- منطقه چهارمحال و بختیاری اقبال عباسی 24 دی‌ماه در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: به جای کاشتن یأس در میان مردم، بایستی امید و نشاط در جامعه تقویت شود.
وی با اشاره به اینکه باید اطلاعات صحیح در زمینه‌های گوناگون به مردم داده شود، افزود: این امر موجب جذب سرمایه‌گذار در استان خواهد شد.
عباسی با تاکید بر اینکه لازم است دستگاه‌های اجرایی استان همانند یک خانواده با هم متحد باشند، خاطرنشان کرد: لازم است مزیت‌های استان بازگو شود.
وی تصریح کرد: با وجود تمدید مالیات و بیمه واحدهای راکد به مدت یکسال و با وجود ارائه تسهیلات به برخی از آنان، اما همچنان برخی واحدها توان رقابت نداشتند و نتوانستند تکنولوژی خود را به روز کنند.
عباسی بیان کرد: اگر جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، شرکت شهرک‌های صنعتی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به همراه چند بانک دست به دست یکدیگر دهند مشکلات استان برطرف خواهد شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: صدا و سیما، رسانه‌ها و خبرنگاران، ائمه جماعت و همه ما عضوی از یک استان هستند و باید تلاش کرده تا مزیت‌های استان را بیان کنند.
وی بیان کرد: مطابق سخنان نماینده ولی فقیه در استان همگان باید یک حرف را با هم بگویند و در رساندن استان به توسعه با هم متحد باشند.
عباسی ادامه داد: لازم است مهمان دوستی، سخت‌کوشی و افتخارات مردم استان به سراسر کشور معرفی و این امر یک فرصت تلقی شود تا با تشویق و حمایت یکدیگر به توسعه استان کمک کرد.
وی خاطرنشان کرد: از این پس جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در واحدهای تولیدی استان برگزار خواهد شد تا آخرین وضعیت زیرساخت شهرک‌های صنعتی استان و تولیدی‌های مستقر در آن از نزدیک رصد شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: