• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-1288-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خبر داد:

23 ورزشکار به مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش‌اندام آسیا اعزام می‌شوند

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: افراد انتخاب شده برای تیم ملی تا زمان اعزام به مسابقات ورزشی در اردو هستند و  23 ورزشکار در سه رشته فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ به ‌همراه مربیان به مسابقات قهرمانی آسیا در کشور مغولستان اعزام خواهند شد.
به گزارش ایسنا- منطقه چهارمحال و بختیاری-  ناصر پورعلی‌فرد 23 دی‌ماه در مجمع انتخابات هیأت بدنسازی و پرورش اندام چهارمحال و بختیاری، با اشاره به اینکه لازم است در هیأت‌ها از نیروهای بالقوه و افکار مختلف استفاده شود، اظهار کرد: براساس اساسنامه انتخاب رئیس هیأت شهرستان جزء وظایف رئیس هیأت استان نیست.
پورعلی‌فرد با بیان اینکه باید انتقاد بدون تخریب توسط هیأت‌ها به ادارات کل ورزش و جوانان منتقل شود، تصریح کرد: لازم است آسیب‌ها به موقع شناخته و درمان شوند.
وی با اشاره به اینکه مطابق قانون هیأت‌های ورزشی نمی‌توانند عضو کمیسیون ماده پنج شوند، تاکید کرد: اما بر اساس قانون کمیسیون ماده پنج این اجازه را به ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها داده شده تا از هیأت‌های ذینفع به عنوان ناظر استفاده شود.
پورعلی‌فرد خاطرنشان کرد: اگر هر انتقادی به عملکرد هیأت‌های مختلف وارد است باید به ادارات کل ورزش و جوانان استان منتقل شده تا مسائل حل شود.
وی از برگزاری مسابقات باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی به میزبانی استان فارس خبر داد و گفت:این رقابت‌ها به مناسبت گرامیداشت ایام دهه فجر در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.
پورعلی‌فرد اضافه کرد: افراد انتخاب شده در دهه اول اردیبهشت‌ماه سال آینده به مسابقات قهرمانی آسیا در کشور مغولستان اعزام می‌شوند.
وی تاکید کرد: افراد انتخاب شده برای تیم ملی تا زمان اعزام به مسابقات ورزشی در اردو هستند و  23 ورزشکار در سه رشته فیزیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ به‌همراه مربیان به مسابقات قهرمانی آسیا در کشور مغولستان اعزام خواهند شد.
پورعلی‌فرد در خصوص فعالیت بانوان در این ورزش بیان کرد: در بدنسازی و پرورش اندام، بانوان در کلاس‌های آموزشی شرکت می‌کنند و در این رشته تنها در در بخش مچ‌اندازی فعال هستند که قطعا مسابقات آن نیز برگزار می‌شود اما در سایر بخش‌ها فعالیتی ندارند.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: احتمالا مسابقات مچ‌اندازی به مناسبت ایام‌ دهه فجر در بخش آقایان و خانم‌ها در استان خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
 
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: