• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : ورزشي
  • کد خبر : 9610-1188-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

اسدلله عزیزیان به عنوان رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام چهارمحال و بختیاری انتخاب شد

اسدلله عزیزیان با کسب 17 رای برای مدت چهار سال به عنوان رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.
به گزارش ایسنا- منطقه چهارمحال و بختیاری-  حمید کریمی 23 دی ماه در مجمع انتخابات هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان، اظهار کرد: سیاسیت‌های وزارت ورزش و جوانان توسعه رشته‌های ورزشی در سطح ایران است و ادارات کل ورزش و جوانان و روسای هیأت‌ها بازوان این وزارتخانه هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: اکنون دوپینگ؛ میوه ممنوعه این ورزش است و بیشترین آسیب از این نظر دچار این ورزش شده است.
وی بیان کرد: لازم است روسای هیأت‌ها نگاه راهبردی، علمی، مدیریت منابع انسانی، استعدادیابی و تعامل با دستگاه‌های علمی را سرلوحه کار قرار دهند و به دنبال تنوع و تکثر اندیشه‌ها باشند.
رئیس جدید هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان، اسدلله عزیزیان اظهار کرد: در سال گذشته در زمینه آموزش، هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان جزء پنج استان برتر کشور قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کلاس‌های درجه دو وسه مربیگری آموزشی در سال گذشته برگزار شده است، تصریح کرد: در حوزه بانوان در مچ‌اندازی لوح تندیس دریافت شده است.
عزیزیان با بیان اینکه در پرس سینه ده‌ها مدال انفرادی در سال گذشته کسب شد، گفت: در سال گذشته تنها یک میلیون تومان از اداره کل به حساب هیأت واریز شده است و مابقی کمک‌ها توسط مسئولان ارشد استان انجام شده است.
وی تاکید کرد: ورزش کاری علمی و هنری است و نخستین فعالیت در چنین کاری داشتن برنامه است.
عزیزیان تشکیل اتاق فکر، نگاه برابر در این ورزش به خانم‌ها و آقایان، نگاه ریشه‌ای به آموزش تکنیک‌های ورزشی و آموزش قوانین فدراسیون، جذب حمایت مالی و توزیع عادلانه اعتبارات را از برنامه‌هایی برشمرد که در چهار سال آتی انجام خواهد شد.
در این جلسه مصوب شد که اسدلله عزیزیان ظرف مدت 10 روز اعضای هیأت بدنسازی و پرورش اندام را معرفی کند.
 
 
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: