• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادي
  • کد خبر : 9610-3184-5
  • خبرنگار : 11
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

بیش از 500 هزار نفر از مردم چهارمحال و بختیاری سود سهام عدالت دریافت کردند

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری گفت: سود سهام عدالت به حساب 544 هزار و 895 نفر از مردم استان واریز شد.
شهناز عسگریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – اظهار کرد: از 714 هزار نفر از مشمولین طرح توزیع سود سهام عدالت در استان، 544 هزار و 895 نفر از مردم بعد از تایید شماره حساب بانکی موفق به دریافت سود سهام عدالت شدند.
وی افزود: مابقی افرادی که سود سهام عدالت به حساب آن‌ها واریز نشده یا شماره شبای خود را در سامانه ثبت نکرده بودند و یا اینکه شماره شبا تائید نشده بود که به محض ارائه شماره شبای بانکی توسط مشمولان باقی‌مانده افراد پس از تائید، سود سهام عدالت را دریافت خواهند کرد.
عسگریان گفت: مشمولانی که سهام عدالت آن‌ها در حال حاضر یک میلیون تومان ارزش دارد شامل مستمری‌بگیران کمیته امداد و بهزیستی و افرادی که از محل آورده نقدی خود اقدام به تسویه مانده بدهی سهام عدالت خود به طور کامل کرده‌اند، سود در نظر گرفته شده 150 هزار تومان است و بقیه مشمولان بنا به ارزش سهام خود سود را دریافت می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: سود دریافتی طی دو تا سه مرحله و تا پایان سال جاری به حساب مشمولان واریز می‌شود.
عسگریان گفت: در حال حاضر تکلیف قانونی مبنی بر ثبت‌نام جدید از مشمولان سود سهام عدالت نداریم و ثبت‌نام جدیدی انجام نخواهد شد.
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: