• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9610-10314-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

تدوین برنامه برای توسعه استان کافی نیست

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: تدوین برنامه برای توسعه استان را کافی نیست و لازم است که نگاه‌ها عملیاتی و جهادی باشد. 
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام  شامگاه چهارشنبه در نخستین نشست هم‌اندیشی توسعه پایدار استان با موضوع اسناد توسعه استان و شهرستان‌ها، اظهار کرد: برگزاری این نشست از ضروریات است و بایستی مداوم باشد و گفتمان نیز در آن صورت گیرد. 
وی افزود: همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط با توسعه استان در این زمینه دغدغه دارند و امید است که استان به جایگاهی که در شأن آن است برسد. 
حجت‌الاسلام نکونام با اشاره به اینکه همواره از رشد و توسعه سخن به میان آمده است و در بخش‌هایی نیز اقدامات قابل توجهی صورت گرفته است، تصریح کرد: استان دارای ظرفیت و استعدادهای بسیاری است که اگر مورد توجه جدی قرار گیرند نتایج مطلوب‌تری حاصل خواهد شد. 
وی تاکید کرد: تدوین برنامه برای توسعه استان را کافی نیست و لازم است که نگاه‌ها عملیاتی و جهادی باشد. 
حجت الاسلام نکونام ادامه داد: بایستی موشکافانه موانع شناسایی شوند و با عزم جدی تمام دستگاه‌های متولی در این زمینه شاهد حصول نتایج مطلوب شویم. 
وی با بیان اینکه باید کارها به افراد دارای دانش و تخصص کافی سپرده شود، خاطرنشان کرد: ایجاد هم افزایی و پاگذاشتن روی نفس از ضرورت‌ها است و در این راستا بایستی نگاه منفعت طلبانه را دور کرد تا تاثیر بیشتری حاصل شود. 
حجت الاسلام نکونام گفت: برای پایه گذاری اقتصاد شکوفا باید استقامت داشت و فضایی قابل اعتماد را شکل داد تا همگان به صورت دلسوزانه برای آباد کردن استان گام بردارند و در این مسیر باید از بازی‌گری‌های سیاسی دوری کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: