• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9610-1485-5
  • خبرنگار : 35
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

همدلی میان مردم و مسئولان لازمه تحقق اهداف توسعه‌ای در چهارمحال و بختیاری است

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تحقق اهداف توسعه‌ای در چهارمحال و بختیاری با همدلی میان مردم، مسئولان و قشرهای مختلف امکان پذیر است.
به گزارش ایسنا - منطقه چهارمحال و بختیاری – اقبال عباسی شامگاه چهارشنبه در نخستین نشست هم‌اندیشی توسعه پایدار استان با موضوع اسناد توسعه استان و شهرستان‌ها، اظهار کرد: لازم است نقشه راه توسعه چهارمحال و بختیاری براساس تولید و اشتغال مشخص شود.
وی افزود: تحقق اهداف توسعه‌ای در چهارمحال و بختیاری با همدلی میان مردم، مسئولان و قشرهای مختلف امکان پذیر است.
عباسی خاطرنشان کرد: در شهرستان‌های استان نوع طرح مورد نظر برای توسعه، میزان سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی به شکل دقیق مشخص شود.
وی ادامه داد: بایستی تهیه مواد اولیه، نحوه تولید، خدمات و بازاریابی مدنظر باشد که در همین راستا تأمین زیرساخت های مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری ضروری است.
عباسی با اشاره به اینکه لازم است تبلیغات و اطلاع رسانی در زمینه طرح‌های مشخص شده برای شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری انجام شود، گفت: افزایش بهره‌وری، کاهش ضریب ریسک، افزایش شجاعت در مدیران و ارتقای فرهنگ سرمایه‌گذاری با هدف حمایت از سرمایه‌گذار مورد توجه باشد.
استاندار چهارمحال و بختیاری رعایت نکات قانونی، مسائل زیست محیطی، منابع طبیعی و ... را از مواردی برشمرد که در توسعه باید به آن‌ها توجه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: