• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعي
  • کد خبر : 9610-9514-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

کسب رتبه نخست شهرداری شهرکرد در حوزه صیانت از حریم امنیت عمومی

مدیر روابط عمومی شهرداری شهرکرد از کسب رتبه نخست این شهرداری در حوزه صیانت از حریم امنیت عمومی، حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در استان خبر داد.
به‌گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - احمد مولوی گفت: بر اساس ارزیابی و بازدید میدانی صورت گرفته توسط ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان، شهرداری شهرکرد موفق به کسب رتبه نخست در میان دستگاه‌های اجرایی شد.
وی گفت: تبیین اولویت‌بندی شاخص‌های صیانت از حقوق شهروندی متناسب با مخاطبین سازمان، تدوین منشور حقوق شهروندی، آموزش و توانمندسازی منابع انسانی، پیشگیری از تضییع حقوق شهروندی، ارتباط با مردم و توسعه خدمات الکترونیکی، روان سازی قوانین و مقررات و فضاسازی و تبلیغات محیطی از جمله مهمترین شاخص‌هایی بوده که در این ارزیابی ملاک عمل قرار گرفته است.
مولوی با بیان اینکه شهروندان، سازندگان اصلی و تجلی هویت در شهر هستند، افزود: صیانت از حقوق مردم جزء اصلی‌ترین اولویت‌های شهرداری است.
مدیر روابط عمومی شهرداری شهرکرد خاطرنشان کرد کرد: این شهرداری با برنامه‌ریزی صحیح و همکاری سازمانی، در صدد ترویج فرهنگ شهروندی و حفظ و صیانت از حقوق شهروندان است.
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: