• دوشنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : سياسي
  • کد خبر : 9610-1385-5
  • خبرنگار : 70
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

استاندار چهارمحال و بختیاری:

استفاده از نیروهای متخصص موجب تسریع در اجرای طرح‌های توسعه‌ای می‌شود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: استفاده از نیروهای متخصص توانمند می‌تواند یکی از راه‌های سرعت بخشی به روند اجرا، تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای باشد.
به‌ گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی استانداری، اقبال عباسی در نشست با اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: هم اینک مرکز چهارمحال و بختیاری ورودی و خروجی مناسبی ندارد و شهرداری شهرکرد باید در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به طراحی و اجرای ورودی و خروجی مرکز استان اقدام کند.
 
وی ادامه داد: نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری با توجه به تخصص و توان علمی و اقتصادی می‌تواند طراحی و اجرای ورودی شهرهای استان به ویژه در شهرکرد و مراکز شهرستان‌های 9 گانه را بر عهده گیرد.
 
وی افزود: سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری به عنوان مجموعه‌ای متخصص و کارامد می‌تواند در اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری، اقتصادی، عمرانی، اجتماعی، فرهنگی و توسعه‌ای استان در بخش‌های مختلف وارد عمل شود.
 
عباسی تصریح کرد: به همین منظور تبیین خدمات و اطلاع رسانی اقدامات سازمان نظام مهندسی ساختمان چهارمحال و بختیاری از طریق رسانه‌های گروهی ضرورت دارد.
 
وی بیان کرد: مهندسان نباید تنها به ساخت و ساز اکتفا کنند، بلکه می‌توانند نقشه راه مشخص علمی، کارشناسی و اصولی برای توسعه شاخص‌های مختلف توسعه‌ای را به مردم و مسئولان ارائه دهند.
 
استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: ترویج تفکر توسعه‌ای و مدیریتی با هدف تسریع در روند توسعه‌ای بخش‌های مختلف ضرورت دارد.
 
وی گفت: استفاده از نیروهای متخصص توانمند می‌تواند یکی از راه‌های سرعت بخشی به روند اجرا، تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های توسعه‌ای باشد.
 
 عباسی تأکید کرد: با شناسایی ظرفیت‌های اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری شهرستان‌های 9 گانه استان می‌توان طرح توجیهی اقتصادی براساس افق و چشم انداز 20 ساله تعریف، ترسیم و اجرا کرد.
 
 
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: